lekarz Lidia Sieńko

Onkolog

3,9

Nie polecam nikomu pani doktor Sieńko. Miałam wykonywany zabieg usuwania łagodnej zmiany z piersi, który miał być prostym zabiegiem, wykonywanym "od ręki", w miejscowym znieczuleniu, bez konieczności hospitalizacji, a okazał się wielką traumą i w trakcie zabiegu miałam ochotę po prostu uciec ze stołu operacyjnego, żeby wyjść z całej sytuacji żywo. Pani doktor nie panuje nad swoimi emocjami a być może także po prostu brakuje jej kompetencji, ponieważ nie potrafi poradzić sobie z normalnym w takiej sytuacji krwawieniem a swojego przerażenia nie potrafi ukryć. Miałam poczucie, że ona dopiero uczy się operować i robi to właśnie na mnie! Mając już otwartą ranę oskarża prawdopodobnie jeszcze bardziej przerażoną pacjentkę o to, że nie może zatrzymać potoku krwi i dopytuje o to czy aby nie mam problemów z krzepliwością krwi (a może profesjonalniej byłoby zlecić takie badania przed podjęciem się operacji?!). Po pewnym czasie okazało się jednak, że to nie moja krzepliwość jest problemem, lecz kompetencje pani doktor - inny lekarz onkolog na wizycie kontrolnej na wieść o tym, że zabieg wykonywała dr Sieńko pokiwał głową i powiedział " To co? Krew się lała strumieniami, co?". Powiedział mi, że w środowisku pani doktor z tego słynie... Szkoda, że nie wiedziałam wcześniej - mam za to nadzieję, że kogoś moja opinia uchroni przed niepotrzebnym cierpieniem... Pozwolę sobie tylko dodać, że zabieg był wykonywany prywatnie, zapłaciłam za niego ok 600 zł + wizyta przed zabiegiem ok 120 zł, a pani doktor chciała tylko jak najszybciej stracić mnie z oczu i nawet nie była po wszystkim zainteresowana kontrolą, jak goi się jej "dzieło", a gdy zapytałam o takową, to usłyszałam, że jak chcę to mogę przyjść (oczywiście zapisując się i płacąc za kolejną wizytę). Co prawda dostałam od niej numer telefonu komórkowego "w razie czego, jakby krwawienie się nie zatrzymało", ale to raczej nie jest satysfakcjonujące rozwiązanie. Bardziej od samej pani doktor całą sytuacją przejęła się pielęgniarka asystująca przy operacji (której jestem bardzo wdzięczna za ludzką postawę:)) i następnego dnia zadzwoniła do mnie spytać czy wszystko w porządku, bo to tak krwawiło, że się martwiła. Podsumowując, chciałabym powiedzieć, że pani doktor nie daje pacjentowi poczucia bezpieczeństwa i troski, odnosi się wrażenie, że jest wyrachowana w tym, co robi i - co najważniejsze - nie potrafi zachować zimnej krwi przy operacji. Z drugiej strony, w opinii lekarzy, którzy oglądali bliznę pooperacyjną, samo szycie było zrobione ładnie, dlatego być może w sytuacji, gdy pacjent jest całkowicie uśpiony i nie świadomy jak przebiega zabieg, praca doktor Sieńko nie byłaby aż taka zła.

Pani Doktor jest bardzo dobrym lekarzem i cudownym, ciepłym człowiekiem. Udzieliła mi zarówno profesjonalnej pomocy medycznej, jak i psychicznej w trudnych momentach choroby nowotworowej. Nigdy nie spotkałam lekarza, który tak bardzo angażował się w leczenie swojego pacjenta. Zdecydowanie jest to lekarz godny polecenia.

Polecam panią doktor. Bardzo miła osoba, która bardzo profejsjonalnie zrobiła zabieg. Pomogła przy zemdleniu.

Pani Dr Lidia Sieńko-Sienkiewicz wzbudza zaufanie od pierwszej chwili spotkania. Jest osobą pogodną i przyjazną dla pacjenta,tak szczególnego jak choroba nowotworowa. Pozdrawiam srdczenie Panią Doktor Franciszka Bakun

Nie zainteresowała się Panią, bo jej Pani nie zapłaciła nic ekstra. Ona lubi wyciągać adresy pacjentów z kart, zjawiać się u nich w domu i zalewając się łzami "pożyczać" tyle pieniędzy, ile się da, a potem przepadać bez wieści.

Super lekarz. Ma bardzo dobre podejście do pacjentek. Moja mama się u niej leczy i jesteśmy bardzo zadowolone. Zawsze służy pomocą i ma czas dla pacjentów. Naprawdę godna polecenia.

Lekarz- czlowiek. Co niestety rzadko sie, jak slysze, zdarza. Jestem czlowiekiem z ulicy, bez znajomosci, koneksji, pomocy " branzowej". I po wizycie u p Lidii wiem, ze mozna znależć czlowieka, ktory pomoże, ktory znajdzie chwile, nawet gdy czas goni... renata e - pacjentka

renata e - pacjentka

Specyficzne poczucie humoru może robić złe pierwsze wrażenie, ale to fantastyczna, pełna ciepła i profesjonalizmu osoba

świetny specjalista,podchodzi do chorego z życzliwością!

świetny specjalista,podchodzi do chorego z życzliwością!

Wspaniała lekarz, jestem pacjentką z centrum onkologii w Warszawie i muszę powiedzieć, że nigdy nie spotkałam takiego wspaniałego lekarza który nie tylko pomaga w chorobie ale przede wszystkim rozumie pacjentów