Byłem facetem z piwnym brzuszkiem. Dzięki terapii w Vimed i pomocy pani Lidii jestem przystojniejszy, zdrowszy i chce mi się żyć!

Jestem zadowoloną (i chudszą :D) pacjentką Vimedu. Super specjaliści. Polecam! Naprawdę profesjonalne podejście.

Jestem zadowoloną (i chudszą :D) pacjentką Vimedu. Super specjaliści. Polecam!
Naprawdę profesjonalne podejście.

Polecam! Świetny specjalista z ogromną wiedzą i wyjątkową empatią. Polecam Panią Lidię i CM VIMED w Warszawie. Dziękuję, za moje efekty :)

Świetny specjalista z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Pomogła mi zrzucić 30kg i wyzdrowieć. Gorąco polecam!

Próbowałam już różnych metod odchudzania ale kończyło się to zawsze kleską.Po wizycie u Pani magister zrozumiałam swoje blędy.obejrzałam jej wszystkie wystąpienia w TV i Radio i nie dziwie sie , żę jest tak częstym ich gościem.Jej wiedza jest zachwycająca.Zmieniłam swoje życie i polecam wszystkim którzy myślą o swoim zdrowiu aby za wszelką cenę uzyskali możliwośc skorzystania z jej porady.A ja jeszcze raz dziękuję. To zaszczyt poznać tak wyjątkową osobę.

Wiem, do kogo szłam - to mgr dietetyk, a nie lekarz. Dlatego nie rozumiem Waszych koemtarzy że niby coś jest nie tak. Dopiero pani Trawińska spełniła moje oczekiwania. Jak dotąd żaden lekarz nie potrafił albo nie chciało mu się odpowiedzięc na moje pytania z zakresu medycyny. Rzadko spotykany poziom kulury osobistej to chyba też dobrze, prawda? No i EFEKTY!!! Odżyłam!!!!

profesjonalne centrum Vimed na czerniakowskiej.

profesjonalne centrum Vimed na czerniakowskiej.

Polecam!!! Dokładnie wiedziała jak pomóc mojemu przypadkowi. Dieta ułożona na podstawie testu dała świetne rezultaty długotrwałe, a pierwszy miesiąc zmienił mnie o 6 kg. W sumie 23 kg mniej!!! :)

Jestem bardzo zadwolona z efektów terapii.

Jestem bardzo zadwolona z efektów terapii.

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Warszawa"?

Centrum Medyczne Treningu Osobistego i Dietetyki EGO dr n. med. Anna Lewitt
Al. W.Witosa 31