lekarz Livia Duszkiewicz

Dermatolog estetyczny, Wenerolog

3,7
3,5

Pełen profesjonalizm,co więcej...dużo cierpliwości i zrozumienia dla dzieci,pomimo że córka darła się wniebogłosy,nawet nie zauważyłam ani nie usłyszałam komentarza z ust lekarza,naprawdę polecam.Potrafi wszystko sensownie wytłumaczyć i przekonać do siebie pacjenta .Od początku do końca poświęca czas pacjentowi.Jestem bardzo zadowolona z wizyty i naprawdę polecam.

Z czystym sumieniem moge polecic panią dr Livie Duszkiewicz . Uśmiechnieta , rzeczowa , konkretna , przyjazna i w pełni profesjonalna .

Bardzo mila i uprzejma Pani , wszystko ladnie tlumaczyla. Teraz czekaja mnie badania i zaczynam leczenie

Jestem baaardzo zadowolonym pacjentem :) Wszystko miło i profesjonalnie. Polecam z czystym sumieniem.

Jestem baaardzo zadowolonym pacjentem :)
Wszystko miło i profesjonalnie.
Polecam z czystym sumieniem.

Miałam z nią do czynienia w Lenis - miła, ostrożna, wydaje się kompetentna - albo ja mało orientuję się w temacie ;)

super. Jest moim lekarzem od lat . Jest ostrożna i kompetentna,

super. Jest moim lekarzem od lat . Jest ostrożna i kompetentna,

Jakiś czas temu Pani doktor wypełniała mi usta kwasem hialuronowym w Centrum Lenis. Jestem zachwycona!!! Niesamowicie uprzejma a co najważniejsze w 100% kompetentna osoba!

Lekarz zdecydowanie nastawiony na popyt zabiegów estetycznych, brak oceny predyspozycji pacjenta do danego zabiegu co w efekcie prowadzi do skutków ubocznych, po których nie ma dalszego leczenia w celu ich zmniejszenia. Krótko mówiąc wszystko dobrze jak nie ma powikłań a jak są to ....przykro.. Zdecydowanie brak kompetencji i co najważniejsze brak doświadczenia w problemach jakie mogą nieść wykonane przez panią zabiegi.

Okropny lekarz ! Jest bardzo zarozumiała i żuję gumę w czasie wizyty !!! Nieeeeeeeepooooooleeeeeecccccccaaaaaaaaaammmmm !

pełen profesjonalizm i do tego bardzo sympatyczna.

pełen profesjonalizm i do tego bardzo sympatyczna.