Lekarze Logopeda dziecięcy

mgr Izabela Malicka

ulica Wicherkiewicza 19/2a
30-389 Kraków

zdecydowanie polecam, byłam już u dwóch logopedów ze swoją córeczką i nikt jej nie zbadał tak dokładnie jak Pani Iza- włącznie z badaniem słuchu i zgryzu Julki. Na każde zajęcia Julka nie może się doczekać. Moim zdaniem logopeda z powołaniem!!!Ala-mama Juli

Aleksandra Jaźwiec

gabinet prywatny
Adama Asnyka 55/11
62-800 Kalisz

Sympatyczna młoda osóbka:) młody logopeda z zapałem do pracy... to widać:) Dziecko zadowolone i chętne do pracy dzieki motywacji Pani Oli.

Janina Surma

Dębowa 16
44-313 Wodzisław Śląski

Bardzo fachowa a zarazem zrozumiale wszystko wytłumaczy. Dla mnie to było ważne , że po pierwszej wizycie wiedziałam co będziemy robić z dzieckiem, gdzie się udać i co mnie czeka - a było nielekko. Efekty terapii były jak na moje oczekiwania - bardzo dobre. Chwalę panią Ninę każdemu bo jest naprawdę dobrym specjalistą. A opinia powstała przypadkowo - trafiłam tu szukając ortopedy.
Opinia dodana przez: Jolanta

mgr Alicja Rominiecka

OLR PRONUS
Władysława Jagiełły 41
62-010 Pobiedziska

Super zajęcia, Pani sympatyczna i kompetentna, korzysta z różnych programów,dziecko zadowolone, wizyta bezpłatna w ramach NFZ, ogólnie chodzimy od 2 miesięcy z dzieckiem i na razie jesteśmy bardzo zadowoleni.

mgr Anna Kurpaska

ulica Zachodnia 5/7a
30-350 Kraków

Uwielbiam Panią doktor panią Anie tyle mi pomogła dała drugie życie że znów mogę mówić i własnie bo potrzebuje jej porady jadę do niej po 10 latach już jutro :) Do Pani Dr. Kurpaskiej zawsze w krzysach jak do matki iść trzeba
Opinia dodana przez: Franciszek Kuczaj

Kamila Szary

Logopeda, Neurologopeda

Zachodniopomorski Instytut Psychoterapii
Królowej Korony Polskiej 26/1, 1A
70-480 Szczecin

Pani Kamila godna polecenia w 100%. Rzetelna pod kazdym względem, wspanialy kontakt z dzieckiem, a po diagnozie , obszernie i dokladnie wytlumaczyla problem i jak z nim sobie poradzić. Podala zestaw ćwiczeń, dzieki ktoremu możemy wspomagać rozwój naszego dziecka. To co wyróżnia Pania Kamile to podejscie do problemu od innej strony ,a to z kolei działa na trafność stawianych diagnoz.
Opinia dodana przez: Agnieszka

mgr Barbara Opas-Ocalewska

Logopeda

Prywatna Lecznica Certus Sp. z o.o.
ulica Wagrowska 6
61-369 Poznań

Daję 5/5 osoba ta podchodzi z zamiłowaniem do swojej pracy, moja mała mówi już duużo lepiej wyeliminowałyśmy najgorsze seplenienie ale ciągle chodzimy do pani doktor (też właśnie do certusa) na wizyty. Podejście do dzieci ma fantastyczne, jest mega ciepłą osobą i to co robi jest ewidentnie jest jej powołaniem.
Opinia dodana przez: Ania

mgr Aleksandra Sieńkowska

Gabinet Terapii Dziecięcej
Stara Wieś 21
99-300 Kutno

Bardzo mila ,sympatyczna.bardzo dobre podejscie do dzieci.syn po zajeciach w tym gabinecie mowi zdaniami.Polecam kazdemu ten gabinet.
Opinia dodana przez: anonim

Agnieszka Bręk-Świtalska

Poprzeczna 6
64-330 Opalenica

Pani Agnieszka zasługuje na najwyższą notę

Anna Owsianicka

Klonowa 23
68-200 Żary

Miła,kompetentna,z odpowiednim podejściem do dzieci i co najważniejsze-skuteczna.Polecam.

Grażyna Padula

tel 604973078
Młynarska 23
57-200 Ząbkowice Śląskie

Bardzo kompetentna i ciepła osoba. Potrafi wzbudzić zaufanie w dziecku i zachęcić je do ćwiczeń. Dokładnie wytłumaczyła mi, na czym polega problem mojego dziecka i jak będzie wyglądała jego terapia, dostałam także pomocne materiały do pracy z dzieckiem w domu. Bardzo polecam panią Grażynę!

mgr Ewelina Adamczyk

Logopeda dziecięcy

Sosnowiec

Moje dziecko uczęszcza drugi rok na zajęcia w przedszkolu, które prowadzi ta pani. Polecam, pani jest bardzo wymagająca, córka bardzo chętnie ćwiczy w domu. Lubi zajęcia z tą panią.
bardzo miła i zaangażowana Pani, mój syn ma generalnie problemy ze współpracą ale z Panią Agnieszką nie było takich sytuacji- ma bardzo dobre podejście do dzieci.Bardzo kompetentna osoba, która zwróciła moją uwagę na trzeci migdał i zaleciła wizytę u laryngologa, dała na niego namiary i teraz syn jest już po zabiegu

mgr Agnieszka Zawrzykraj

Prywatny gabinet terapii logopedycznej
Dąbrowa Górnicza

Bardzo polecam wizyty u Pani Agnieszki! Postępy u dzieci są widoczne już po kilku wizytach. Dodatkowo, Pani Agnieszka udziela cennych rad dla rodziców i pokazuje w jaki sposób ćwiczyć z dziećmi w domu tak, aby ćwiczenia były formą zabawy. Dzieci nie narzekają przed kolejnymi wizytami i chętnie angażują się w domowe ćwiczenia. :)
Opinia dodana przez: Oskar

mgr Anna Madej

Logopeda, Neurologopeda

Pszów

Osoba kompetentna i bardzo wyrozumiałą dla dziecka. Syn bardzo chętnie ćwiczy z Panią Anią! Polecamy:)
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Jolanta Buczyńska

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Poradnia logopedyczna
Pohulanka 23
05-082 Stare Babice

Pani magister jest wspaniałym terapeutą! Osoba bardzo miła, ciepła w kontakcie, empatyczna. Bardzo szczegółowo badała dziecko już w trakcie pierwszej wizytą stawiając trafną diagnozę. Konsekwentnie prowadzona terapia stopniowo doprowadziła do rozwiązania problemów artykulacyjnych u mojego dziecka. Szczerze polecam :)

Urszula Korbiel

os. Piastów 41/9
32-625 Kraków

Pani Ula uratowała moja córeczkę . Jej zaangażowanie i indywidualne podejście do dziecka i wielka determinacja oraz wiedza Pełen profesjonalizm

Helena Grzelachowska

Poligonowa 10 lok. 30
04-048 Warszawa

genialna lekarka, bardzo mi pomogła - trafnie zdiagnozowała przyczynę moich problemów; wyjątkowo życzliwa, dbająca o pacjenta
Opinia dodana przez: Stef

Marlena Puchowska

AFA-LOG gabinet logopedyczny
Lelewela 36
85-652 Bydgoszcz

Super lekarz. Dzięki Pani Marlenie funkcjonuje jak przed chorobą. Pozdrawiam i polecam

Małgorzata Żak-Pietrusza

Dąbrowskiego 8
64-920 Piła

Pełen profesjonalizm i świetne podejście do dziecka. Terapia przyniosła bardzo dobre efekty. Serdecznie polecam