Lekarze Logopeda dziecięcy

mgr Aleksandra Hojda

Centrum Terapii Dziecka IMPULS
Żupy 2
Bydgoszcz

SUPER! Wybrałam się na konsultację z moim wcześniaczkiem, nie dość że dowiedziałam się wszystkiego o tym co, jak i kiedy powinien mówić, to jeszcze Pani podpowiedziała parę rzeczy jeśli chodzi o jego karmienie i rozwój w ogóle. Maluszek ani razu nie zapłakał tak było miło, a przy tym fachowo i konkretnie. Polecam!

mgr Anna Marlęga

Mickiewicza 31/1
10-900 Olsztyn

duży profesjonalizm i ogromne doświadczenie
Opinia dodana przez: jakobiana

mgr Violetta Stasiak-Ogonowska

Logopeda

Centrum Logopedyczne i Psychologiczno - Pedagogiczne Violetta Stasiak - Ogonowska CLiPP
Kresowa 11
45-316 Opole

Moim ogromnym problemem jako osoby dorosłej był szczękościsk i niewyraźna mowa. Trudno było mi znaleźć logopedę, który chce pracować z osobą dorosłą i tego rodzaju trudnościami. Pani Violetta Stasiak - Ogonowska okazała się strzałem w dziesiątkę. Poradziła sobie z wszystkim!!! Polecam
Opinia dodana przez: Patryk

mgr Aneta Rodak

Logopeda dziecięcy

Poradnia logopedyczna
Jurajska 7
25-640 Kielce

Byłam z córką pierwszy raz i od razu Pani Aneta skradła serduszko młodej. W drodze powrotnej do domu nasza Tosia prawie popłakała się, że "dla niej za krótko, bo ona chciała jeszcze popracować z Panią Anetką ". A jeśli moje nieufne dziecko tak mówi, to znaczy, że nie mogło być lepiej. Żałuję, że można dać tylko 5 gwiazdek, bo chętnie dałabym ich wielokrotność więcej. Dziękujemy Pani Anecie za otwartość, umiejętność ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

mgr Monika Święs-Michalik

Bytom ul. Chrzanowskiego 19/2
Bytom

Polecam Panią Monikę każdemu kto oczekuje skutecznej terapii neurologopedycznej. Nie wiem, czy Pani Monika przyjmuje prywatnie. Moja córka uczęszczała na terapię logopedyczną w szkole w Zabrzu. Jestem bardzo zadowolona. Barbara z Zabrza

mgr Angelika Stachowska

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Gabinet pedagogiczno - logopedyczny
Gniezno Winiary
62-200 Gniezno

Bardzo polecam! Super konsultacje! Rzetelne omówienie istoty zaburzenia, ćwiczenia do domu. Zadowoleni!
Opinia dodana przez: Alb
{'id': 30119, 'name': u'Rybnik'} Logopeda
                                       mgr Bożena Polaszek

mgr Bożena Polaszek

Logopeda Domowy Rybnik
Borowa 3a
44-200 Rybnik

Rewelacyjny lekarz. Polecam wszystkim. Dzieciak nie mówił prawie wcale a po krotkiej terapii są już pierwsze efekty.
Opinia dodana przez: Justyna

Alicja Wojakowska

1 Maja 9 lok. 52
45-068 Opole

Dawno temu korzystałem z usług Pani doktor - bardzo kompetentna osoba, która pomogła mi przed maturą ustną i studiami. Teraz od czasu do czasu sam prowadzę szkolenia, o czym kilka lat temu nawet nie myślałem ;) Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Piotr

Agnieszka Bartkowiak

Rzeźnicka
68-100 Żagań

Wspaniała kobieta.Pracuje ze mną od kilku miesięcy. Poraża optymizmem wręcz. Promienieje uśmiechem. Bez wątpienia polecam.
Opinia dodana przez: Alek

Monika Szczepańska-Duda

www.logomedica.pl
Majorki 48
Warszawa

Wspaniała osoba. Tłumaczy wszystko od początku do końca aż miło posłuchać. Nie wygórowana cena za naprawdę fachową poradę i pomoc. Polecam.

mgr Ewa Kaczmarkiewicz

Logopeda dziecięcy, Logopeda

"LOGOPEDIA" Pracownia Mowy i Głosu
Zbiorcza 9/32a
92-328 Łódź

bardzo polecam, moja córcia ma rozszczep podniebienia, Pani Ewa bardzo nam pomogła!!

mgr Dorota Sokołowska

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Doktor ma świetne podejście do dzieci, jest osobą pozytywną i uśmiechniętą. Moja córeczka bardzo lubi wykonywać ćwiczenia językowo z dr Sokołowską, nie ma obaw i płaczu przed wizytą. Widać efekty, lekarz zachęca dziecko do pracy, mobilizuje do ćwiczeń. Byłam w szoku gdy widziałam jak córeczka samodzielnie stara się korygować wymowę. Bardzo polecam doktor.

mgr Monika Filipek

ul. prof. Jana Kozłowskiego 19/17
62-064 Plewiska

Pani Monika bardzo nam pomogła. Nasz synek miał ogromne problemy z mową, najbliższe otoczenie prawie wcale go nie rozumiało. W tej chili po rocznej terapii spokojnie komunikuje się z grupą rówieśniczą. Dzieci w przedszkolu, wychowawca i my sami rozumiemy syna. Pani Monika jest solidną osobą, jest bardzo lubiana przez nasze dzieci. Cieszymy się, że mogliśmy podjąć współpracę. Manuela A

mgr Marta Kozaryn

Neurologopeda, Logopeda

szkoła, przychodnia, świetlica terapeutyczna
Legnica

Pani Doktor bardzo kompetentnie zebrała wywiad, wysłuchała i zleciła konsultacje ze specjalistami. Obecnie prowadzi terapię neurologopedyczną mojego syna. i wspiera nas jako rodziców.. Polecam.
Opinia dodana przez: Ewelina R.

mgr Anna Przerwa

Neurologopeda, Logopeda

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
Katowicka 31
96-200 Rawa Mazowiecka

Jedyna logopeda, która potrafiła pracować z moim synem, profesjonalna, miła... jak drugie dziecko będzie miało problem z wymową to już będę wiedziała do kogo się zgłosić :)
Opinia dodana przez: ela
Super podjście do dziecka - niełatwego przecież w swoim upośledzeniu. Leczenie poprzez zabawę. Nigdy jeszcze moje dziecko nie było tak zainteresowane tym co robi jak z Panią Aliną. Efekty przyszły same - moje dziecko już samo artykuuje zgłoski , nawet zdania - i teraz śmiało mogę polecić P. Aliną Łopatkę wszystkim rodzicom dzieci z uposledzeniem. Pozdrawiam

mgr Kamila Czarnik

Vitamed
Oświęcim

Świetny specjalista. Bardzo dokładnie bada i tłumaczy rodzicom. Indywidualne podchodzi do pacjenta. Bardzo miła i z świetnym podejściem do dzieci. Pomogła naszej córci. Dziękujemy i polecamy w 100%.
Opinia dodana przez: Katarzyna

mgr Izabela Zachwieja

Królowej Jadwigi
Bydgoszcz

Doświadczony logopeda, pracująca zarówno w poradni jak i w gabinecie, który naprawdę może się podobać zarówno małym jak i dużym pacjentom.

Iwona Hołub

Zielona Góra

Polecam Panią Iwonkę, gdyż dopiero ona wyjaśniła mi kompetentnie o co chodzi w tym wszystkim u mojego dziecka. Zajęła sie profesjonalnie. "Wyprowadziła" moja Zuzię z fatalnego zachowania, jak również Zuzia mówi juz pełnymi zdaniami, a nawet zaczęła czytać. Gorąco polecam tego specjalisę.

mgr Beata Sobera-Baron

CLIRO
Mieszka I 12
45-591 Opole

Byłam u pani Beaty z córką. Mimo że miałam opinię od innego logopedy że wszystko z mową dziecka jest ok, pani Beata sama wszystko sprawdziła. Moje podejrzenia się sprawdziły, córka ma wadę wymowy. Teraz nie będę już szukać nowego logopedy. Zostaję u pani Beaty! Wesoła, miła, wszystko tłumaczy, o wszystko można zapytać, zawsze chętnie odpowie. Ma własne dzieci więc wie jakie zabawy i ćwiczenia dobrać żeby dziecko chciało ćwiczyć. Polecam ...