lekarz Lucyna Leszniewska

Wenerolog, Dermatolog

Chodziłam przez prawie rok do Pani doktor z uporczywym trądzikiem i na początku bardzo mi pomogła,lecz okazało się,że lek,który mi przepisała zażyłam tylko w 1/3,choć Pani doktor twierdziła,że to już całość możliwej dawki. Po odstawieniu leku,wszystko wróciło (podwójnie ! ). Pani doktor przepisywała mi ciągle te same maści,które nic nie pomagały i nie przeprowadziła ze mną kompleksowego wywiadu. Raczej nie polecam.

Szukałam 4 miesiące, pytałam, płaciłam, w końcu trafiłam z polecenia do Pani doktor na Sz. Chełmińską - diagnoza natychmiastowa - powiedziała skąd się to berze, uwarunkowania genetyczne, kto choruje, jak to przebiega, nawet to, w jakich okresach występuje i u kogo, włączyła leczenie zachowawcze, wiem od tego czasu, że to problemy odpornościowe, mam dietę, bez stresu , zastrzyki itp, wiem, na czym stoję, co mi wolno, czego nie, wiem też , ze to choroba naszego wieku, wiem wszystko,. Wytłumaczyła spokojnie, odpowiadała na pytania, NAPRAWDĘ SZCZERZE POLECAM

Leczyłam się już u wielu dermatologów(trądzik), dopiero zalecenia Pani Doktor pomagają mi jednak ostatecznie (wierzę)rozprawić się z tą dolegliwością. Minął miesiąc od wizyty a zmiany na lepsze są wyraźnie widoczne. Pani Doktor przeprowadza b.kompleksowy wywiad (dot. także innych, nie-dermatologicznych, schorzeń), jest niezwykle uprzejma, wszystko tłumaczy i objaśnia, nie naciąga na niepotrzebne drogie specyfiki czy częste wizyty (poświęcając przy tym na wizytę relatywnie dużo czasu). Jest ponadto niezwykle miłą, kulturalną osobą i, po prostu, kompetentnym lekarzem, chcącym pomóc pacjentowi. Szczerze polecam!

Zdecydowanie polecam!!!Po wielu miesięcach, po wielu kosztownych wizytach i nieskutecznym leczeniu trafiłam do pani Leszniewskiej. Po pierwsze bardzo sympatyczna po drugie kompetentna i rzeczowa, w życiu nie poświęcono mi podczas jednej wizyty tyle uwagi. Zbagatelizowane objawy przez innych lekarzy od razu wychwycone przez panią doktor. No i najważniejsze po 1 wizycie skutecznie dobranych lekach USTĄPIŁY OBJAWY a tylko to się liczy. Załuje tylko tego że nie trafiłam do pani Lucyny dużo wcześniej oszczędziłabym wiele czasu, pieniędzy a przede wszystkim moje samopoczucie by tak nie ucierpiało. Polecam wszystkim i ....bardzo dziękuje za pomoc pani doktor.

SUPER LEKARZ JAKO JEDYNA W TORUNIU PO OBEJRZENIU MOJEGO CIALA STWIERDZILA CO MI JEST WYKRUTA CHOROBA DURINGA {PRZEZ 7 LAT LECZONO MNIE LEKAMI ANTYCHISTAMINOWYMI ,STWIERDZANO ZE MAM UCZULENIE NA SWOJE HORMONY SETKI ZMARNOWANYCH GODZIN U LEKARZY} PANI DOKTOR DZIĘKUJĘ TYLKO DZIĘKI PANI MOGĘ W KONCU NORMALNIE FUNKCJONOWAĆ * POLECAM *POLECAM*POLECAM DOMINIKA D.

DOMINIKA D.

Pani doktor, miła i uważnie przygląda się pacjentowi. Jednak w moim przypadku diagnoza zupełnie nietrafiona. To co miało być wg dr trądzikiem różowatym, było zwykłą reakcją alergiczną na podkład. Kiedy go odstawiłam, problem znikł natychmiast. Na szczęście nie wydałam majątku na leki, gdyż to co mi przepisała było w przystępnej cenie i przydało się kiedy indziej. Generalnie szukam dalej dermatologa....

Bardzo uprzejma,delikatna i kompetentna osoba. Bez problemu zleciła mi inne badania w kierunku wykluczenia rożnych innych chorób mogących powodować objawy z których sie leczę. Poświeciła mi dużo czasu,wysłuchała z uwagą, dokładnie zbadała a przy tym była bardzo uprzejma i zrównoważona. W życiu nie spotkałam takiego lekarza z podejściem do pacjenta.Jedyny minus,że na NFZ na wizytę czeka się ok 2 miesiące, co mnie nie dziwi.

najlepszy dermatolog ! odbywałem u p.doktor kurację na trądzik i była w 100% skuteczna, czyli idealnie dopasowana do pacjenta.

Pani doktor Lucyna jest sympatyczną, wyrozumiałą osobą.Traktuję tak samo interesantów na wizycie publicznej i prywatnej. W porównaniu z moim poprzednim dermatologiem Pani doktor zdecydowanie jest duuużo bardziej kompetentna. Dobrała skuteczne preparaty, które rozwiązały mój problem.

Super pani doktor. Polecam w 100%. Empatyczna, można z nią pogadać o problemie. Zbadała wszystkie moje znamiona barwnikowe. Uśmiechnięta i miła. Profesjonalizm godny naśladowania dla innych lekarzy. Z gabinetu wyszłam zadowolona i uświadomiona problemu z który byłam. Godna polecenia.

Wciąż poszukujesz "Wenerolog Toruń"?

Akson
Rakowicza 4