lekarz Lucyna Śnieg

Bardzo dobre podejście do dzieci jak i do zatroskanych rodziców. Zna swoich pacjentów którym nigdy nie odmówiła pomocy, dąży do rozwiązania problemów chorobowych. Lekarz znakomity.

Pani doktor jest cudownym lekarzem z powołania. Zawsze wita nas z uśmiechem na twarzy. Ma wspaniałe podejście do dzieci. Stara się tak leczyć, aby nie podawać antybiotyków kiedy nie ma takiej potrzeby. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze szuka rozwiązania problemów.

Nie polecam, ten lekarz niestety nie posiada aktualnej wiedzy i wytycznych, opiera się na zaleceniach sprzed kilku lat, poza tym nie dopuszcza do siebie takiej możliwości że może się mylić i rodzice mogą wiedzieć lepiej, pomimo że opierają się na aktualnych standardach. Plus za uśmiech i podejście do małego pacjenta

świetny pediatra, godny polecenia z całego serca, Bardzo rzeczowa, kompetentna, szybko trafiła z diagnozą na pierwszej wizycie po porodzie, skierowała do odpowiednich specjalistów, zawsze wita nas z synkiem z uśmiechem, wszystko tłumaczy, odpowiada na pytania, podpowiada, wizyty zawsze są na poziomie :) POLECAM !

Z wiekiem Pani Doktor coraz bardziej opryskliwa. Broń Boże nie mówić że było się u innego lekarza lub wyczytało się w internecie! Choć sama potem potwierdza to co rodzic podejrzewa... 3 lata stracone na trafną diagnozę

Bardzo sympatyczna i miła Pani doktor. Ale co najważniejsze kompetentny lekarz!!! Zawsze stara się drążyć temat, zanim postawi diagnozę i wypisze leki. Nie jest służbistką, tylko lekarzem z powołania. Jeśli o mnie chodzi jestem bardzo zadowolona, chodzę do niej z córeczkami już 10-ty rok. POLECAM!!!

Polecam panią doktor. Leczy moje córki już 8 rok. Jest kompetentna, z szacunkiem traktuje dzieci i rodziców. Jej diagnozy są trafne-słusznie skierowała moją trzymiesięczną córkę do szpitala.

nie polecam z powodu traktowania pacjeta, nieprzyjemna bardzo

nie polecam z powodu traktowania pacjeta, nieprzyjemna bardzo

Polecam P.dr Lucynę Śnieg. Chodzę do niej z 2 dzieci i zawsze gdy coś mnie niepokoi odp na moje pyt. Jestem zadowolona z wyboru.

Pani doktor niestety nie spełniła naszych oczekiwań, brak koncepcji leczenia, brak trafnej diagnozy, po wizycie u Pani doktor zaraz drugiego dnia z uwagi na utrzymujacą się wysoka temperaturę trafilismy na wizyte prywatną do pediatry i okazało sie iż dziecko ma zapalenie oskrzeli. jestem zniesmaczona leczeniem tej pani doktor. To jest leczenie metodą prób i błędów pierwsza wizyta standardowe syropki a kolejna wizyta antybiotyk i tak jest zawsze. Od kiedy leczymy sie prywatnie przekonałam sie iż mozna naprawde leczyś skutecznie i mieć koncepcję. Tu to ja sama sugerowałam diagnoze i prosiłam o skierowania. Duży negatyw