dr Lucyna Sobiło-Pawlik

Diabetolog

Pani doktor prowadzi moją....3 ciąże. Niestety również obciążoną cukrzycą ciążową. Za każdym razem skrupulatnie informuje o prowadzeniu diety i stosowaniu insuliny. Nie jest może osobom przyjmującą pacjenta z otwartymi rękami ale ...przecież nie po to do niej chodzę. Na swój sposób jest uprzejma, z dystansem. I co ważne!!! Można się z Nią skontaktować telefonicznie, udzieli porady, uspokoi. Polecam Ją kobietom z cukrzycom ciążową.

Pani Doktor prowadzi moją cukrzycę ciążową i mogę z całym sercem polecić ją jako lekarza prowadzącego, gdyż jest to osoba, która poświęca pacjentce dużo czasu. Zawsze prowadzi szeroki wywiad i kontroluje wszystkie parametry z dokładnością i zaangażowaniem. Kobieta w ciąży czuje się bezpiecznie i ma komfort, że jej choroba jest prowadzona i kontrolowana we właściwy sposób. Pani Doktor również zawsze służy pomocą i odpowiednim pokierowaniem gdy pacjentka tego wymaga, czego czego jestem przykładem, gdy Pani Doktor zauważyła moje problemy z nogą. Jak dla mnie pełen profesjonalizm.

Ta pani nie powinna być lekarzem, zwłaszcza kobiet w ciąży !!!!!!! Nie polecam najgorszemu wrogowi !!!!!!!

Pani potraktowała mnie nieuprzejmie. Nie dała możliwości zadania pytań, twierdząc, że sama będzie prowadziła rozmowę. Nie dowiedziałam się tego co mnie nurtowało. Tłumaczenie choroby i sposobu leczenia bez zastrzeżeń. Zrozumiale i jasno. Jednak ogromny dystans od samego początku powoduje niechęć. Oczekiwanie na wizytę prywatną ponad godzinę, co też jest minusem. Wizytę ogólnie oceniam na średnim poziomie.

Lęczyłam sie na cukrzycę 5 lat, dopiero Pani doktor dobrała mi właściwe leki-mam zmniejszoną dawke insuliny trzykrotnie.Czuję się wspaniale- dziękuję Pani.

Najlepszy lekarz! Nie można złego słowa powiedzieć! Osoby, które piszą nieprzychylne komentarze są albo zazdrosne, albo po prostu głupie.

Wizyta u tego lekarza była najgorszą wizytą w moim życiu. Pani Sobiło potraktowała mnie w sposób bardzo niegrzeczny, chamsko wytykając wszelkie możliwe błędy dietetyczne, nie zważając na fakt, że pierwszy raz w życiu zmagam się z cukrzycą i wielu rzeczy nie jestem jeszcze świadoma. Zamiast więc w rzeczowy sposób wytłumaczyć, na co powinnam zwracać szczególną uwagę i jakie mogą być konsekwencje ewentualnych błędów, zostałam potraktowana jak małe dziecko, na które można nakrzyczeć. Przeżyłam totalny szok. Nie mówiąc już o tym, że wmawiała mi, ze o wielu rzeczach wspominała na pierwszej wizycie, co w ogóle nie miało miejsca, a swoją wiedzę o cukrzycy zaczerpnęłam głównie z książek i zagranicznych stron internetowych. Gdyby nie te źródła, kompletnie nie wiedziałabym, jak postępować.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Ważna jest nie tylko wiedza medyczna, ale także umiejętność jej przekazania i empatyczne podejście do pacjenta, czego tej lekarce zdecydowanie brakuje.

Rewelacyjny prowadzący moją ciążę diabetolog. Polecam!

Rewelacyjny prowadzący moją ciążę diabetolog. Polecam!

Witam.Nie zgadzam się z poprzednią opinią na temat Pani doktor.Nikt nie jest idealny,ale jesli chodzi o pacjenta to jest bardzo sumienna i kompetentna.Bardzo polecam.

Rewelacja, profesjonalna w kazdym calu!!!

Rewelacja, profesjonalna w kazdym calu!!!