lekarz Ludmiła Dolczak

Internista, Onkolog

2,9

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu , bardzo się cieszę , że mogłam trafić na taką Panią Doktor .

Zupelnie nie potrafię zrozumieć negatywnych opinii o Pani doktor. Trafiłem do niej przypadkiem, gdyż mój lekarz rodzinny był w danym momencie nieosiągalny. W mojej opinii zostałem potraktowany priorytetowo i z wielką empatią. Profesjonalizm i wiedza poparta doświadczeniem zaowocowała w moim przypadku właściwym doborem leków i strategii leczenia, co uchroniło mnie przed pobytem w szpitalu. Zostałem wyczerpująco poinformowany o istocie moich problemów zdrowotnych. Skuteczność działania przepisanych leków potwierdza prawidłowość diagnozy. Dla ludzi, którzy obrażają się na ganienie ze strony fachowców: Do lekarza idziemy po odzyskanie zdrowia i po poradę jak to ...

Skuteczność działania przepisanych leków potwierdza prawidłowość diagnozy.
Dla ludzi, którzy obrażają się na ganienie ze strony fachowców:
Do lekarza idziemy po odzyskanie zdrowia i po poradę jak to zdrowie utrzymać, a nie po pochwały, komplementy i głaskanie po głowie.
Pani doktor dziękuję i życzę zdrowia.

Pani jest tragiczna, wizyta odbyła się dawno a do dziś pamiętam, jaką traumę mi zaserwowała. Brak jakiejkolwiek delikatności i wyrozumiałości, wspomniany w innych komentarzach krzyk oraz wiele innych składowych powoduje, że jest to lekarz, od którego należy uciekać, niestety. Zdecydowanie odradzam. Opinia nie jest pisana z zemsty tylko z dobrego serca dla osób, które będą chciały odwiedzić Panią - dla własnego zdrowia psychicznego radzę omijać.

Bardzo nie miła, drze się na pacjentów Omijac szerokim łukiem !! Gdy było podejrzanie nowotworu zaczęła się śmiać i mówić że szukaliśmy choroby i znaleźliśmy Ludzie powinni ją zgłaszać do jakiejś kontroli !!

Bardzo nie miła, drze się na pacjentów
Omijac szerokim łukiem !!
znaleźliśmy
Ludzie powinni ją zgłaszać do jakiejś kontroli !!

Okropna osoba, DRZE SIĘ na pacjentów. Ekstremalnie nieuprzejma. Moja mama popłakała się wyjściu z gabinetu, po tym jak wróciła się zapytać czy ma odstawić jeden z leków. To ekstremalnie nieuprzejma i wywyższająca się osoba. Nie polecam!

Krzyki na pacjentów słychać aż na korytarzu.. ta kobieta nie powinna być lekarzem tym bardziej onkologiem

Omijać szerokim łukiem! poniżanie pacjentów i brak jakiejkolwiek empatii dla pacjentów onkologicznych

W dzisiejszych czasach ginące gatunki tak wspaniałej duszy i cudownego człowieka, do tego wspaniałego fachowca w sztuce medycznej... Polecam serdecznie...

Polecam serdecznie...

Świetny lekarza i wspaniały człowiek z wielkim sercem podchodzi do pacjenta. Oby więcej takich lekarzy.