Internista Pszczyna

Musioła 4
43-200 Pszczyna

Polecam Pana Doktora, uprzejmy, komunikatywny, wyrozumiały Lekarz. Polecam!

Polecam Pana Doktora, uprzejmy, komunikatywny, wyrozumiały Lekarz. Polecam!

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital w Pszczynie

43-200 Pszczyna

Profesjonalna, a przy tym bardzo sympatyczna Pani Doktor. Szczerze polecam. Usg wykonuje długo, sprawdzając po kolei narządy, tłumaczy ,mówi prostym językiem, aby pacjent zrozumiał, do tego ma wiele uroku osobistego.

Opinia dodana przez: Ewa

"Adent" Niepubliczny Zakład Opieki Stomatologicznej
ks. bp. Bogedaina 2
43-200 Pszczyna

Pan Jarosław Rakoczy to lekarz nie z zawodu, tylko powołania. To dobry człowiek i doskonały specjalista.

Męczenników Oświęcimskich 19a
43-200 Pszczyna

witam, na razie byłam jeden raz, jestem pod wrażeniem, miał na uwadze także inne choroby, oby tak dalej:)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pogotowie Ratunkowe- Ambulatorium ogólne POZ
ulica Dobrawy 7A
43-200 Pszczyna

Znam lekarza od 1999 roku znakomity specjalista,poświęca pacjentom dużo czasu ,wysłuchaniu doradził i przede wszystkim wyleczyć.Lekarz z powołania. POLECAM.

Opinia dodana przez: Anna

Dworcowa 36
43-200 Pszczyna

Witam wszystkim i chciał bym ostrzec przed tym niby lekarzem totalne zlewanie pacjenta brak serca u gościa bolał mnie kręgosłup nie potrafiłem chodzić Pani pielegniarce było po prostu wstyd za tego gościa wszedłem zapłaciłem 200 zł (chyba za mało) a Stiber mi na to do widzenia jest Pan zdrowy mówię ze mnie boli a on na to mi DOWIDZENIA! po prostu mnie zlał poszedłem do innego lekarz i stwierdził zapalenie stawów...broń boże chodzić do tego człowieka bo lekarzem nazwać go nie idzie.

Opinia dodana przez: Tomasz

Rubinowa 20