Internista Pszczyna

lekarz Ludmiła Dolczak

Internista, Onkolog

ulica Warowna 55
43200 Pszczyna

W dzisiejszych czasach ginące gatunki tak wspaniałej duszy i cudownego człowieka, do tego wspaniałego fachowca w sztuce medycznej...
Polecam serdecznie...
Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Jan Stieber

Dworcowa 36
43-200 Pszczyna

Witam wszystkim i chciał bym ostrzec przed tym niby lekarzem totalne zlewanie pacjenta brak serca u gościa bolał mnie kręgosłup nie potrafiłem chodzić Pani pielegniarce było po prostu wstyd za tego gościa wszedłem zapłaciłem 200 zł (chyba za mało) a Stiber mi na to do widzenia jest Pan zdrowy mówię ze mnie boli a on na to mi DOWIDZENIA! po prostu mnie zlał poszedłem do innego lekarz i stwierdził zapalenie ...
Opinia dodana przez: Tomasz

Katarzyna Jakut

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital w Pszczynie

43-200 Pszczyna

Przecudowna Pani Doktor. Jako osoba z depresją jedynie u dr Jakut poczułam się zaopiekowana. Do pacjenta podchodzi z ogromnym sercem ❤️ najlepszy internista. Pomimo wyprowadzki w dalszym ciągu konsultuje dolegliwości z Panią Doktor
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Ryszard Piekarski

Męczenników Oświęcimskich 19a
43-200 Pszczyna

witam, na razie byłam jeden raz, jestem pod wrażeniem, miał na uwadze także inne choroby, oby tak dalej:)

lekarz Jadwiga Szłapa-Zellner

ulica Dworcowa 29/3

Witam
Byłem pacjentem Pani Doktor 18 lat temu przed wyjazdem za granice i dzięki Pani Jadwidze jeszcze chodzę po ziemi to jedyny lekarz z powołania którego poznałem przez 40 lat życia
Dziękuje Pani za wszystko.!!!
Opinia dodana przez: Pawel

lekarz Grzegorz Oślizło-Zaporowski

Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pogotowie Ratunkowe- Ambulatorium ogólne POZ
ulica Dobrawy 7A
43-200 Pszczyna

Dr Oślizło-Zaporowski odmówił złożenia wizyty domowej obłożnie chorej osobie (81 lat, ciężkie zapalenie płuc, długa wcześniejsza hospitalizacja, krwioplucie) tłumacząc się 'brakiem wiedzy o nowym pacjencie' i 'bólem barku'.
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Roman Zapała

Musioła 4
43-200 Pszczyna

Dr Roman Zapała jest jednym z nielicznych lekarzy,którzy pacjenta traktują jak partnera i przyjaciela!!Rozmowa z NIM uspokaja psychicznie i pozwala pozytywnie patrzeć w przyszłość!!
Wizyta u dr Zapały zawsze mnie buduje!!UFAM MU !!JEST MOIM ANIOŁEM STRÓŻEM!!!

lekarz Jarosław Rakoczy

"Adent" Niepubliczny Zakład Opieki Stomatologicznej
ks. bp. Bogedaina 2
43-200 Pszczyna

Pan Jarosław Rakoczy to lekarz nie z zawodu, tylko powołania. To dobry człowiek i doskonały specjalista.

lekarz Joanna Ciosek

Internista, Kardiolog

Medest s.c. W.Święch, M.Mochuł
ul. ks. bp. Bogedaina 41
43-200 Pszczyna

Żeby wszyscy lekarze byli tacy jak dr Ciosek... Fachowa, uprzejma, chce i umie wytłumaczyć na czym polega problem i jego leczenie (co dodatkowo świadczy o kompetencji). Uprzejma i miła. Potrafi też powiedzieć "to nie ja, z tym proszę do specjalisty xy"..
Opinia dodana przez: Aleksander

lekarz Helena Dziedzic

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Zdrowia Symetria Monika Fuchs
Partyzantów 21
43-200 Pszczyna

Helenka Dziedzic --- lekarz wspaniały , wrażliwy, uczynny pełny empatii. POSIADA DUŻE DOŚWIADCZENIE, WYKONUJE KOMPLEKSOWE BADANIA NA KTORYCH SIĘ ZNA. Nie zamyka się na nowości medycyny , słucha i podejmuje działania ,które kontroluje. Życzymy zdrowia !!!

Interniści w mieście Pszczyna