dr n. med. Ludmiła Kieszkowska

2,9
2,6
2,5
2,4

zdecydowanie nie polecam! Poszłam do Pani Dr z bólem ucha. Badanie trwało niecałą minutę. Była zdecydowanie bardziej przejęta problemem z systemem w komputerze, który podczas mojej wizyty zawodził niż mną. Poradziła wziąć jakiś lek przeciwbólowy i ewentualnie jak nie przejdzie przyjść za dwa, trzy dni. No i nie przeszło:(

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEJ PANI,W GABINECIE BYŁAM NIECAŁE 5 MINUT,ZOSTAŁAM NIEDOKŁADNIE ZBADANA ,I WIELKIM PROBLEMEM BYŁO WYPISANIE ZWOLNIENIA PRZY ZAPALENIU UCHA,STWIERDZIŁA ŻE TO DUŻY PROBLEM.OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM.ZA CO ZAPŁACIŁAM 120ZŁ NAPRAWDĘ NIE WIEM.

nie polecam, nie słucha co sie mówi, niedokładnie bada, sprawia wrażenie ,że nic jej się nie chce ....Starsza miła kobieta, ale chyba juz powinna byc na emeryturze w domu. Po wizycie u tej Pani zapisałem sie do innego laryngologa...

Pomimo iż wizyta przebiegla poprawnie, dolegliwość nie ustąpila.

Pomimo iż wizyta przebiegla poprawnie, dolegliwość nie ustąpila.

Pani doktor spełniła moje oczekiwanie, jest osoba konkretna, a co najwazniejsze szybko wyleczyla mnie z uciazliwej choroby

traktuje pacjentów przedmiotowo

traktuje pacjentów przedmiotowo