lekarz Ludwik Zieliński

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

Zdecydowanie polecam. Rok temu usuwał mojemu synkowi migdały, wszystko mi zawsze cierpliwie tłumaczył i mówił że nie ma głupich pytań kiedy chodzi o zdrowie dziecka bo mam prawo się denerwować. Po zabiegu chodziliśmy do tego lekarza do Multimedu na kontrolę, fakt że są kolejki, ale zdecydowanie warto poczekać.

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Trafiłyśmy do niego przypadkiem, gdy 2,5 letnią córkę nagle bardzo rozbolało ucho i akurat przychodnia, w której przyjmuje pan doktor miała w tych godzinach dyżur. Całe szczęście! Okazało się, że córka miała ostre zapalenie ucha, a w drugim już się zaczynało... Po 5 dniach córka była całkowicie zdrowa. Doktor ustala częste wizyty kontrolne, w ciągu 6 dni były ich aż 3 (1 gdy uszko bolące i było czyszczenie, 2 kolejne w celu obserwacji i kontroli).

Mi pan doktor usuwał migdały w pełnej narkozie w Eskulapie w październiku 2012r., migdały miałam bardzo zniszczone i w strzępach. Opieka przed i po zabiegu bardzo fachowa i przyjazna. Chociaz zabieg był prywatny wizyty kontrolne po zabiegu juz na kase chorych. Polecam wszystkim tego profesjonalistę dr Zielińskiego. Dziękuję mu za jego fachowość i ludzkie podejście.

Gorąco polecam. Pomógł mi pozbyć się koszmarnych bólów glowy. Powodem były oczywiście zatoki.

Wspaniały człowiek, kompetentny i wykwalifikowany lekarz. pan Doktor usuwał mi migdałki we wrześniu 2012, jestem bardzo zadowolona.

Lekarz zapisujący tylko antybiotyki, nie interesuje się przyczyną, leczy tylko szybko skutki. Jestem po wizycie i prywatnej i publicznej. Nie ma czasu dla pacjenta, nie ma cierpliwości dla małego dziecka. Nie polecam, jeśli interesuje Was los Waszych dzieci