lekarz Luiza Balicka-Adamik

Neurolog

Byłem u trzech lekarzy z bólem w plecach , jednym słowem porażka .Tylko Pani Doktor wykryła że ma ostre zapalenie trzustki , i od razu szpital . Szczerze Polecam.

Bardzo miła i bardzo mądra lekarka. Dobrze diagnozuje i leczy. Ja chodzę do pani doktor i prywatnie i na NFZ i nie odczułem różnicy w traktowaniu. Potwierdzam Piękna kobieta!

Miła , sympatyczna, wzbudzajaca zaufanie, troska o pacjeta trwa nawet po wyjściu ze szpitala. Pomimo młodego wieku wykazuje się doskonałą wiedzą, oboje z mężem korzystamy z porad pani doktor za które, serdecznie dziękujemy i jestesmy bardzo wdzięczni za to co zrobiła i robi w dalszym ciągu dla nas obojga.

Bardzo miła i sympatyczna pani doktor.Mnie osobiście bardzo pomogła i robi to nadal.Szczerze polecam.

Pani doktor to nie tylko dobry lekarz ale także człowiek o wielkim sercu.pozdrawiam

Bardzo kompetentna ,konkretna ,szczegółowo tłumaczy ,w dwóch słowach:SUPER LEKARZ polecam!!!

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Na pewno polecam tego lekarza. Bardzo mi pomógł.

Bardzo dobry,sumienny lekarz,każdemu polecam!!!!!!!

Bardzo dobry,sumienny lekarz,każdemu polecam!!!!!!!

Bardzo uprzejma i fachowo podchodzi do leczenia, diagnoza i leczenie to powrót do zdrowia czego doświadczyłam.Godna polecenia w poważnych potrzebach.

Polecam wszystkim panią doktor ,jest bardzo kulturalna ,fachowa ,bardzo dobry neurolog i nie tylko,jest bardzo ładna Tadeusz!

Tadeusz!

Wciąż poszukujesz "Neurolog Jarosław"?

Tatrzańska 11
Przychodnia POZ
Lisińskiego 6
ulica Jana Pawła II 9
37-500 Jarosław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "NEUROSPEC" Neurologiczne Centrum Diagnostyczno- Leczniczo- Rehabilitacyjne
ulica Krakowska 39A
Pomocna Dłoń