dr n. med. Łukasz Borucki

uprzejmy,spokojny,kompetentny, wzbudza zaufanie.

uprzejmy,spokojny,kompetentny, wzbudza zaufanie.

kompetentny, spokojny,traktuje chorego kompleksowo

kompetentny, spokojny,traktuje chorego kompleksowo

Lekarz godny polecenia> Rewelacyjne podejście do pacjenta, a przy tym najwyzszych lotów kompetencja. Nie traktuje człowieka podmiotowo, nie przeznacza na pacjenta standradowych 10 min, a tle ile jest potrzebne. Wszystko bardzo dokłądnie wytłumaczy,a przy tym jest niezwykle miły, uprzejmy jak również z poczuciem humoru (co w dzisiejszych czasach zdarza sie niezwykle rzadko). Przed dr Dobruckim miałem konsultacje u paru laryngologów co kosztowało mnie 3 tygodnie męczarni plus dodatkowo 1000zł na leki. Wystarczyła jedna wizyta u doktora i problem został rozwiązany.Niezwykle sprawna i szybka reakca doktora. Nigdy nie byłem zadowolony z służby zdrowia tak jak po tej wizycie. Polecam gorąco!!!

Kompetentny, wzbudzający zaufanie, dużo empatii w stosunku do pacjenta, ale jednocześnie trzeba o wszystko się zapytać,bo inaczej informacji odnośnie choroby, jej przyczyn, leczeniu i ewentualnych powikłaniach trzeba będzie szukać w internecie albo wybrać się do innego specjalisty.