lekarz Łukasz Budziaszek

Uważam Pana Łukasza za lekarza z ogromną empatią i dużą kulturą osobistą. Tryska radością z niesienia pomocy. Bardzo dobry kontakt , szybka diagnoza i co najważniejsze skuteczne leczenie. Piszę ten komentarz żeby jego radość z wykonywania tak trudnego zawodu nigdy nie znikła. Bo chyba zadowolony pacjent to najlepsza nagroda.

Drugi ortopeda do którego się wybrałem po urazie kolana i wreszcie udało się wszystko załatwić od ręki. Dr Budziaszek zalecił rezonans magnetyczny kolana i od razu po badaniu w ten sam dzień konkretne zalecenia i leczenie - co ważne skuteczne.

Bardzo dobry lekarz, błyskawiczna pomoc i zainteresowanie pacjentem. Doktor Budziaszek zostawił do siebie numer i można było się z nim dodatkowo skontaktować po konsultacji, nie spotkałam się do tej pory z takim podejściem lekarza do pacjenta.

Właściciel kliniki na Olszy. Zdecydowanie odradzam!! Przed wizytą sprawdzie Państwo doświadczenie i dorobek zawodowy i naukowy tego Pana. Sprawdzcie listę wysokiej klasy specjalistów tam pracujących i współtworzących renomę tego miejsca. Jeśli już się zdecydujecie na wizytę i zostaniecie namówieni na wszystkie możliwe badania to dajcie sobie czas na konsultację z innym lekarzem, czy aby na pewno są niezbędne. Przy wykonywaniu badań obrazowych zapytajcie gdzie jest lekarz radiolog, który ma obowiązek sprawować nadzór nad badaniem. Zapytajcie kto będzie opisywał zdjęcia/badania - czy przypadkiem nie jest to specjalista w radiologii kardiologicznej....Pamiętajcie o dokumentacji medycznej- na każde badanie obrazowe musicie dostać skierowanie na piśmie z powodem dla którego ma byc wykonane. Nie wychdzcie bez spisanych wskazań i rozpoznania, które ten Pan postawił. Słowem - nie dajcie się zwieść, wyglądem wnętrza, uprzjmością i reklamą w której powiedzieć można wszystko.

Przeserdeczny i ciepły lekarz, widać, ze pasjonata az bije od niego entuzjazm i chęć niesienia pomocy. Pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem u lekarza. Wielki plus.

Bardzo kompetentny i zaangażowany lekarz. Doktor przekazał podczas konsultacji wszystkie możliwości zabiegowe przedstawiając dokładnie plusy i minusy każdego z proponowanych metod leczenia. Bardzo profesjonalne podejście.

Jestem po operacji artroskopii kolana z szyciem łąkotki. Konkretnie, szybko i bez lania wody, takiego podejścia oczekiwałam. Super kontakt, teraz rehabilitacja i wracam do obiecanej piłki.

Najlepszy lekarz na którego trafiłem, ekspresowa diagnoza i zastosowane leczenie i dzięki niemu już po 3 tygodniach po kontuzji biegam. Dziękuje!

Kontakt z pacjentem na 5 i ekspresowa pomoc. Prawdziwy lekarz z powołania dla którego liczy się człowiek.

Pierwszy raz lekarz poświęcił mi tyle czasu i zadał sobie trud aby właściwie mnie zdiagnozować. Dziękuje doktorze.