lekarz Łukasz Budziaszek

Z przykroscia wystawiam bardzo negatywną opinię. Moj niepelnosprawny syn od prawie roku korzystał z zastrzyków toksyną botulinową u doktora Budziaszka. Podczas ostatniego zabiegu lekarz bez uzgodnienia z opiekunem podal połowę wymaganej dawki,nie informując nas o tym. Taka ilość nie mogła przynieść efektu, tym samym doktor Budziaszek naraził mojego syna na ból przy zastrzykach oraz stratę niemałych pieniędzy na Botox zupełnie bez sensu. Nie wiem co nim kierowało , ale ani lekarz ani żaden pracownik EffiClinic nie odniósł się do sytuacji. Konsultacja z innym lekarzem leczącym Botoxem ujawniła niestety dalsze błędy ...

Z przykroscia wystawiam bardzo negatywną opinię.
Konsultacja z innym lekarzem leczącym Botoxem ujawniła niestety dalsze błędy pana doktora
Zdecydowanie odradzam EffiClinic, nie tylko za brzemienne w skutkach błędy , ale za całkowite lekceważenie pacjenta. Doktor Budziaszek nie podjął zadnej proby wyjaśnienia sytuacji.

Super lekarz , świetne podejście do pacjenta , widać zaangażowanie , szybka ocena stanu pacjenta i ustalenia sposobu leczenia - po artroskopii sama wstałam bez kuli - jestem bardzo zadowolona i serdecznie dziękuję i polecam wszystkim

Fantastyczny lekarz, szybka i trafna diagnoza, właściwe leczenie. Wszystko bardzo sprawnie zorganizowane, jasno wytłumaczone zalecenia tak aby pacjent dokładnie zrozumiał co dalej ma robić, a to rzadko lekarzy interesuje.

Przeserdeczny i ciepły lekarz, widać, ze pasjonata az bije od niego entuzjazm i chęć niesienia pomocy. Pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem u lekarza. Wielki plus.

Uważam Pana Łukasza za lekarza z ogromną empatią i dużą kulturą osobistą. Tryska radością z niesienia pomocy. Bardzo dobry kontakt , szybka diagnoza i co najważniejsze skuteczne leczenie. Piszę ten komentarz żeby jego radość z wykonywania tak trudnego zawodu nigdy nie znikła. Bo chyba zadowolony pacjent to najlepsza nagroda.

Bardzo kompetentny i zaangażowany lekarz. Doktor przekazał podczas konsultacji wszystkie możliwości zabiegowe przedstawiając dokładnie plusy i minusy każdego z proponowanych metod leczenia. Bardzo profesjonalne podejście.

Bardzo dobry lekarz, błyskawiczna pomoc i zainteresowanie pacjentem. Doktor Budziaszek zostawił do siebie numer i można było się z nim dodatkowo skontaktować po konsultacji, nie spotkałam się do tej pory z takim podejściem lekarza do pacjenta.

Drugi ortopeda do którego się wybrałem po urazie kolana i wreszcie udało się wszystko załatwić od ręki. Dr Budziaszek zalecił rezonans magnetyczny kolana i od razu po badaniu w ten sam dzień konkretne zalecenia i leczenie - co ważne skuteczne.

Kontakt z pacjentem na 5 i ekspresowa pomoc. Prawdziwy lekarz z powołania dla którego liczy się człowiek.

Najlepszy lekarz na którego trafiłem, ekspresowa diagnoza i zastosowane leczenie i dzięki niemu już po 3 tygodniach po kontuzji biegam. Dziękuje!