lekarz Łukasz Budziaszek

Jestem po operacji artroskopii kolana z szyciem łąkotki. Konkretnie, szybko i bez lania wody, takiego podejścia oczekiwałam. Super kontakt, teraz rehabilitacja i wracam do obiecanej piłki.

Pierwszy raz lekarz poświęcił mi tyle czasu i zadał sobie trud aby właściwie mnie zdiagnozować. Dziękuje doktorze.

Właściciel kliniki na Olszy. Zdecydowanie odradzam!! Przed wizytą sprawdzie Państwo doświadczenie i dorobek zawodowy i naukowy tego Pana. Sprawdzcie listę wysokiej klasy specjalistów tam pracujących i współtworzących renomę tego miejsca. Jeśli już się zdecydujecie na wizytę i zostaniecie namówieni na wszystkie możliwe badania to dajcie sobie czas na konsultację z innym lekarzem, czy aby na pewno są niezbędne. Przy wykonywaniu badań obrazowych zapytajcie gdzie jest lekarz radiolog, który ma obowiązek sprawować nadzór nad badaniem. Zapytajcie kto będzie opisywał zdjęcia/badania - czy przypadkiem nie jest to specjalista w radiologii kardiologicznej....Pamiętajcie o dokumentacji medycznej- na każde badanie obrazowe musicie dostać skierowanie na piśmie z powodem dla którego ma byc wykonane. Nie wychdzcie bez spisanych wskazań i rozpoznania, które ten Pan postawił. Słowem - nie dajcie się zwieść, wyglądem wnętrza, uprzjmością i reklamą w której powiedzieć można wszystko.

wściekły że przerwałem mu sen, w diagnozie pomylił palce z pękniętą kością nadgarstka. zero tłumaczenia oraz zero pomocy, żadnego opatrunku, maści, bandaża, szyny, gipsu a na pytanie co mi się stało wysłał mnie do lekarza rodzinnego który właśnie stwierdził pękniętą kość