lekarz Łukasz Cichocki

Psychiatra

Doktor Cichocki jest fenomenalnym psychiatra ktory ma swiadomosc ze w leczeniu zaburzen psychicznych najwazniejsza jest praca nad soba,dobrze pojety rozwoj i wysilek.Z doktorem wspolpracuje 8lat i za sprawa jego empatii i zrozumienia z niecierpliwoscia czeksm na kolejne wizyty.Doktor nie daje prostych recept w rodzaju „all fine plus leki”tak jak napisalem otacza empatia i zrozumieniem ale tez motywuje do pracy nad soba :nigdy nie zasugerowalby moim zdaniem jesli widzi choc cien nadziej dla pacjenta rozwiazania w postaci renty,za to cieszy sie z sukcesow pacjentow.Przez 8lat wspolpracy z doktorem nigdy nie bylem w szpitalu,za to w chwilach kryzysy zawsze moglem liczyc na jego dobrze rozumiane wsparcie.

Chodzę już do tego lekarza 12 lat. Przez 10 lat nie wiedziałem na co dostaję jakie leki(lit i olanzapina choroba afektywna dwubiegunowa z psychozą). Przez 12 lat nie było ani jednego nawrotu choroby oczywiście biorąc leki. Lekarz wysłał mnie na terapię DDA i na miejscu okazało się że ta terapia...jest mi niepotrzebna. Lekarz wysyłał mnie do doradcy zawodowego i zabraniał chodzić do pracy 12 lat. Kazał iść na "jakąś rente" i do pracy chronionej(żadna renta mi się nie należy a inny lekarz w szpitalu powiedział że mam zażywać leki i mogę normalnie pracować). Lekarz cichocki konsekwentnie zabrania pracy w nocy(nie ma innej pracy dla mojego zawodu)i mówi żebym poszedł do pracy chronionej(tam też jest praca w nocy).

Ogólnie ciężki lekarz trzeba wszystkiego się dowiadywać na własną rękę porady nietrafione zdażają się często pomyłki. Radzę się zastanowić przed wizytą gdzie pójść.

Doktor Cichocki jest najlepszym psychiatrą z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia. Empatyczny, spokojny, otaczajacy opiieką i zrozumieniem. Czasem kilka jego mądrych zdań potrafi pomóc mi bardziej niż miesiąc terapii. Polecam z całego serca (i głowy!)

Pan Doktor jest bardzo dobrym lekarzem i przede wszystkim ma dużo empatii i zrozumienia dla pacjenta.