lekarz Łukasz Cichy

Świetny lekarz z rewelacyjnym podejściem do niemowlaków. Aż miło się patrzy/słucha jak bada dziecko.

Nie polecam z calego serxa! Totalny brak empatii. Przerost formy nad treścią. Miałam wrażenie że przekazanie rodzicowi złych wieści sprawia mu przyjemnosc! Ironiczny i lakoniczny! Nie polecam z całego serca! Potrafi tylko straszyć!

Pan doktor zawsze dokładnie bada moje dziecko, nie spieszy się, przeprowadza wywiad odnośnie stanu dziecka co ostatnio zauważyłam jest rzadkością u lekarzy. Jest bardzo miły i sprawia, że dziecko czuje się bezpiecznie.

W przychodni na teligi byliśmy z córką niestety dostępny był tylko LM Cichy, badanie znikome a diagnoza nie trafna przez co wylądowaliśmy w instytucie pediatrii i zonk trafiliśmy znów na LM Cichego, ponownie znkome badanie i ta sama diagnoza. O 3 w nocy jedziemy do Szpitala św. Rafała - kompleksowe badania i pani dr stawia diagnoze, daje leki i za 3 dni córa zdrowa. Więc moja ocena to ok 3 czyli z braku laku i taki doktor dobry.

Nigdy więcej! Trafiliśmy na niego w Prokocimiu. Większej ignorancji, chamstwa i olewania nigdy u lekarza nie widziałam. Nie pomógł mojemu dziecku, jego bzdurne zalecenia wręcz mu zaszkodziły. Rozważam poinformowanie go osobiście o wynikach leczenia mojego dziecka w innym szpitalu z pozytywnym skutkiem. Gorąco NIE polecam.

Bardzo fajny lekarz, byłam mile zaskoczona gdyż udałam się do przychodni świątecznej. Zostałyśmy potraktowane z córeczką bardzo dobrze lepiej niż u lekarza do którego zawsze chodzimy. Przeprowadził szczegółowy wywiad. Poza tym bardzo sympatyczny i bardzo dobre podejście do dzieci, widać, że je lubi :D polecam!

dobry lekarz, najlepszy w tej przychodni...

dobry lekarz, najlepszy w tej przychodni...

Kompetentny lekarz, miły człowiek, super pediatra. Miałam przyjemność spotkać Pana Doktora i w przychodni i korzystać z prywatnej wizyty. Godny polecenia w obydwóch wariantach.

Polecam z czystym sumienie dr Lukasza Cichy. Malemu Pacjentowi poswieca mase czasu - niewazne czy na NFZ czy prywatnie. Jest kompetentny,ma duza wiedze i doglebnie analizuje kazdy przypadek.

Polecam z czystym sumienie dr Lukasza Cichy.
Malemu Pacjentowi poswieca mase czasu - niewazne czy na NFZ czy prywatnie.
Jest kompetentny,ma duza wiedze i doglebnie analizuje kazdy przypadek.

Znakomity lekarz znajacy sie na rzeczy wzbudza zaufanie bardzo dobrze stawia diagnoze 100% pozytyw