dr n. med. Łukasz Kaska

Wspaniały lekarz.Wybitny specjalista.Bardzo miły i uprzejmy.Uratował i wyleczył moją mamę.Mama nie ma już cukrzycy ani nadciśnienia.Nie mówiąc o otyłości.

Wspaniały profesjonalista = przewodzący znakomicie zgranemu i młodemu zespołowi fanatycznych entuzjastów skomplikowanej (lecz bardzo życzliwej KAŻDEMU pacjentowi) chirurgii (oprócz Niego w pamięć mi zapadły Panie : dr MONIA i Dominika oraz Magda). Dziękuję JEMU z Zespołem za operacyjne pokonanie 13 września 2010 mojej upierdliwej i wyniszczającej cukrzycy; zwałowanej trującym (fizykę i psychikę 190-cm cielska) tłuszczem. ŚWIATOWA KLASA UMIEJĘTNOŚCI SKUTECZNEGO PRZEPROWADZANIA SKOMPLIKOWANYCH OPERACJI (nie tylko bariatrycznych) w skromnych warunkach Akademii Medycznej w Gdańsku. Oby dożywotnio ratował POLSKIE zdrowia i życia w Gdańsku - ale za godziwsze pieniądze szpitalne i osobiste z ...

Oby dożywotnio ratował POLSKIE zdrowia i życia w Gdańsku - ale za godziwsze pieniądze szpitalne i osobiste z (oby) zdrowiejacego budżetu Ministra Zdrowia.
Jednocześnie niezwykle skromny, pracowity i rzeczowy człowiek.
Nie tylko dla mnie WZÓR = z rodowodem jeszcze z chirurgii na ul. Łąkowej.
Lotczik Matwiej

Wspaniały człowiek i lekarz byłem operowany przez Pana Doktora wielki szacunek z mojej strony.

Bardzo uprzejmy, miły i kompetentny lekarz, zdecydowanie godny polecenia, szanuje pacjenta, bardzo mi pomógł za co serdecznie dziękuję.

Wspaniały człowiek i wybitny specjalista!!

Wspaniały człowiek i wybitny specjalista!!

Doktorowi zawdzięczam życie. zawdzięczam spokój oraz widok na lepsze jutro.

Doktorowi zawdzięczam życie. zawdzięczam spokój oraz widok na lepsze jutro.

Wspaniały człowiek i wybitny specjalista. Zdiagnozował, podjął się leczenia oraz operował moją mamę. Widać, że bardzo przejmuje się swoim pacjentem, bierze za niego odpowiedzialność. Będę mu wdzięczna do końca życia. dziękuję Panie Doktorze!

Wspaniały, kompetentny lekarz i człowiek. DZIĘKUJĘ BARDZO.

Wspaniały, kompetentny lekarz i człowiek. DZIĘKUJĘ BARDZO.

Doktor Kaska uratowal mi życie i dalej jestem pod jego kontrolą.Super lekarz.

Doktor Kaska uratowal mi życie i dalej jestem pod jego kontrolą.Super lekarz.

Tak, doświadczyłam też bycia operowana przez Pana Doktora Kaskę. Dokonał operacji pomniejszenia żołądka (sleewe). Jestem wdzięczna, iż przed operacja miałam ten czas i możliwość rozwiania wątpliwości. Aktualnie jestem po prawie półrocznym czasie po zabiegu. jest mnie mniej. I czuję się z tym WSPANIALE.

Tak, doświadczyłam też bycia operowana przez Pana Doktora Kaskę.