mgr Łukasz Paczkowski

Psycholog, Psychoterapeuta

Profesjonalista. Pomógł mi zmierzyć się z trudnościami. Pomoc pana Łukasz jest nieoceniona. Serdecznie POLECAM.

Uprzejmy jako człowiek, wspaniały psychoterapeuta. Potrafi podejść kompleksowo do bardzo złożonych problemów i skoncentrować niepostrzeżenie naszą "pracę nad sobą" na najważniejszym - na tym, co kluczowe w genezie naszych problemów. Rzetelny i zaangażowany - chce człowiekowi pomóc. Pomógł mi w sytuacji beznadziejnej.

Bardzo spostrzegawczy i bardzo madry psycholog, przez co moze szybko pomoc. Lub troche wolniej - jesli ktos czuje, ze w jakims momencie potrzebuje wiecej czasu. Psycholog, ktoremu mozna zawierzyc.

Rzetelny , zaangażowany, widać, że z pasją psycholog i co dla mnie ważne nie traktuje człowieka z góry, tylko spokojnie tłumaczy co i jak można robić, żeby było lepiej.

Bardzo polecam tego psychoterapeute ponieważ jest bardzo dobrym lekarzem :-D

Bardzo polecam tego psychoterapeute ponieważ jest bardzo dobrym lekarzem :-D

O uzależnieniu wie wszystko, pomógł niejednej zgubionej duszyczce...cudo...

O uzależnieniu wie wszystko, pomógł niejednej zgubionej duszyczce...cudo...