dr n. med. Łukasz Pawlak

Gabinet Stomatologiczny „benydent” został założony przez dr n. med. Łukasza Pawlaka. Nasz gabinet oferuje pełny zakres usług stomatologicznych. Specjalnością wyróżniającą nas na tle innych gabinetów jest leczenie schorzeń stawu skroniowo żuchwowego oraz mięśni głowy i szyi min.: dysfunkcji narządu żucia, trzasków w stawowie skroniowo żuchwowym, zespołu bólu mięśniowo powięziowego, bruksizmu – zgrzytanie i zaciskanie zębów. W naszym gabinecie gwarantujemy Państwu leczenie w miłej atmosferze...

Profesjonalizm na 100% Nic nie jest wykonywane bez uzgodnienia z pacjentem, wszystko jest dokładnie tłumaczone od przyczyn po potencjalne skutki i sposoby leczenia. Moja obecna dentystka nie zwróciła uwagi mimo regularnych wizyt, że zgrzytam zębami i je ścieram, doprowadziło to do dużego bólu i dyskomfortu w stawie żuchwowym - Pan Doktor od razu to zauważył i zaproponował odpowiednie leczenie. Profesjonalny, uprzejmy, z kompleksowym podejściem. Czego pacjent może chcieć więcej?

Profesjonalizm na 100%

Leczę się u dr Łukasza Pawlaka ok 10 lat. Obejmuje opieką stomatologiczną również moich synów. Wszyscy jesteśmy zadowoleni. Można powiedzieć, że Pan Doktor jest naszym rodzinnym lekarzem. polecam go wszystkim, którzy szukają stomatologa kompetentnego ale również miłego, delikatnego i uczciwego. Jedyny problem to z miejscem do parkowania koło gabinetu, ale jakoś dajemy radę.

Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora Pawlaka. Profesjonalizm oraz wysoka kultura osobista wyróżnia Pana Doktora. Szyna, która została wykonana jest idealna i wygodna. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego. Magda K.

Kiedyś zmieniałem dentystę co roku, od trzech lat oprócz mnie odwiedza Pana Doktora cała moja rodzina i kilku znajomych. Już się nie boję iść do dentysty, a po wizycie wychodzę z uśmiechem. Pan dr jest SUPER

Trafiłem do dr Pawlaka z zakładu periodentologii. Rozpoznał zaburzenia żucia i polecił szynę. W przesympatyczny sposób, wytłumaczył i postawił diagnozę. Szczerze polecam. Kompetencja i wielka kultura. Pzdr Mateusz Dominiak

bardzo miły człowiek i fachowiec, polecam, I.J.

bardzo miły człowiek i fachowiec, polecam, I.J.

Po kilku nieudanych wizytach u różnych stomatologów trafiłem do dr Pawlaka. Wreszcie jestem zadowolony i z całą odpowiedzialnoscią polecam. Bogusław Pogodziński

Bogusław Pogodziński

Szczerze polecam dr Pawlaka, leczę się u niego od 5 lat i zawsze z uśmiechem na ustach wracam na wizytę kontrolną. To stomatolog, któremu można zaufać, słuszne diagnozy i bezbolesne leczenie. Wysoki poziom oferowanych usług.

U mnie rozpoznano bruksizm i trafiłam w Łodzi do dr Łukasza Pawlaka, który mi pomógł, mam szynę. Pan Doktor okazał się przesympaycznym człowiekiem i dodatkowo bardzo kompetentnym. Na początku wytłumaczył mi wszystko a dopiero potem zaproponował leczenie, szczerze mogę polecić. Byłam u doktora prywatnie, ale wiem że przyjmuje również w Akademii Medycznej.

Bardzo sympatyczny dentysta. Leczę się już u niego kilka lat. Zajmuje się też naukowo i praktycznie zaburzeniami stawu żuchwowego. Dokładny i delikatny.

Bardzo sympatyczny dentysta. Leczę się już u niego kilka lat.
Zajmuje się też naukowo i praktycznie zaburzeniami stawu żuchwowego.
Dokładny i delikatny.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Łódź"?

JMC Medcyna i Stomatologia
ulica Złotno 34