dr n. med. Łukasz Pawlak

Gabinet Stomatologiczny „benydent” został założony przez dr n. med. Łukasza Pawlaka. Nasz gabinet oferuje pełny zakres usług stomatologicznych. Specjalnością wyróżniającą nas na tle innych gabinetów jest leczenie schorzeń stawu skroniowo żuchwowego oraz mięśni głowy i szyi min.: dysfunkcji narządu żucia, trzasków w stawowie skroniowo żuchwowym, zespołu bólu mięśniowo powięziowego, bruksizmu – zgrzytanie i zaciskanie zębów. W naszym gabinecie gwarantujemy Państwu leczenie w miłej atmosferze...

Dziękuję doktorze, nareszcie zostałam uwolniona od bólu stawu skroniowo-żuchwowego. Długa była moja droga do Pana doktora, wielu lekarzy odwiedziłam, dopiero dr Pawlak mi pomógł, podstawą było postawienie prawidłowej diagnozy, polecam

Jestem pod ogromnym wrażeniem. Lekarz z powołania, bardzo rzetelny. Nie spodziewałam się, że kiedykolwiek trafię na stomatologa z podejściem holistycznym. Muszę przyznać, że trochę odstraszała mnie cena za pierwszą wizytę i szukałam tańszej opcji, co na szczęście skutecznie odradziła mi moja mądra stomatolog zapewniając, że doktor Łukasz Pawlak jest ekspertem właśnie w moich dolegliwościach. Wizyta była jak najbardziej warta swojej ceny. Otrzymałam dokładne objaśnienia i wskazówki. Lekarz bardzo skupiony na pacjencie. Na nic nie naciąga. Z gabinetu wyszłam z uśmiechem na twarzy. Polecam pana doktora w 100%.

Z gabinetu wyszłam z uśmiechem na twarzy.
Polecam pana doktora w 100%.

Byłam klientem tego pseudospecjalisty od leczenia bruksizmu. I odradzam tego lekarza. Musiałam się udać na konsultacje do innego specjalisty. U innego specjalisty za taka sama konsultację zapłaciłam 70 zł i dokładne instrukcje pisemne z planem leczenia. Natomiast na wizycie u dr Łukasza Pawlak nie otrzymałam żadnych możliwości leczenia i koszt wizyty wyniósł 200 zł.

Dr Łukasz Pawlak to znakomity specjalista. Długo szukałam lekarza,który postawi właściwą diagnozę i będę mogła rozpocząć leczenie,aż w końcu trafiłam na pana doktora. Pan doktor wszystko dokładnie tłumaczy i pokazuje,polecam w 100%.

Profesjonalizm na 100% Nic nie jest wykonywane bez uzgodnienia z pacjentem, wszystko jest dokładnie tłumaczone od przyczyn po potencjalne skutki i sposoby leczenia. Moja obecna dentystka nie zwróciła uwagi mimo regularnych wizyt, że zgrzytam zębami i je ścieram, doprowadziło to do dużego bólu i dyskomfortu w stawie żuchwowym - Pan Doktor od razu to zauważył i zaproponował odpowiednie leczenie. Profesjonalny, uprzejmy, z kompleksowym podejściem. Czego pacjent może chcieć więcej?

Profesjonalizm na 100%

Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora Pawlaka. Profesjonalizm oraz wysoka kultura osobista wyróżnia Pana Doktora. Szyna, która została wykonana jest idealna i wygodna. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego. Magda K.

Leczę się u dr Łukasza Pawlaka ok 10 lat. Obejmuje opieką stomatologiczną również moich synów. Wszyscy jesteśmy zadowoleni. Można powiedzieć, że Pan Doktor jest naszym rodzinnym lekarzem. polecam go wszystkim, którzy szukają stomatologa kompetentnego ale również miłego, delikatnego i uczciwego. Jedyny problem to z miejscem do parkowania koło gabinetu, ale jakoś dajemy radę.

Kiedyś zmieniałem dentystę co roku, od trzech lat oprócz mnie odwiedza Pana Doktora cała moja rodzina i kilku znajomych. Już się nie boję iść do dentysty, a po wizycie wychodzę z uśmiechem. Pan dr jest SUPER

bardzo miły człowiek i fachowiec, polecam, I.J.

bardzo miły człowiek i fachowiec, polecam, I.J.

Trafiłem do dr Pawlaka z zakładu periodentologii. Rozpoznał zaburzenia żucia i polecił szynę. W przesympatyczny sposób, wytłumaczył i postawił diagnozę. Szczerze polecam. Kompetencja i wielka kultura. Pzdr Mateusz Dominiak