dr n. med. Łukasz Pawlak

Gabinet Stomatologiczny „benydent” został założony przez dr n. med. Łukasza Pawlaka. Nasz gabinet oferuje pełny zakres usług stomatologicznych. Specjalnością wyróżniającą nas na tle innych gabinetów jest leczenie schorzeń stawu skroniowo żuchwowego oraz mięśni głowy i szyi min.: dysfunkcji narządu żucia, trzasków w stawowie skroniowo żuchwowym, zespołu bólu mięśniowo powięziowego, bruksizmu – zgrzytanie i zaciskanie zębów. W naszym gabinecie gwarantujemy Państwu leczenie w miłej atmosferze...

Po kilku nieudanych wizytach u różnych stomatologów trafiłem do dr Pawlaka. Wreszcie jestem zadowolony i z całą odpowiedzialnoscią polecam. Bogusław Pogodziński

Bogusław Pogodziński

Szczerze polecam dr Pawlaka, leczę się u niego od 5 lat i zawsze z uśmiechem na ustach wracam na wizytę kontrolną. To stomatolog, któremu można zaufać, słuszne diagnozy i bezbolesne leczenie. Wysoki poziom oferowanych usług.

Bardzo sympatyczny dentysta. Leczę się już u niego kilka lat. Zajmuje się też naukowo i praktycznie zaburzeniami stawu żuchwowego. Dokładny i delikatny.

Bardzo sympatyczny dentysta. Leczę się już u niego kilka lat.
Zajmuje się też naukowo i praktycznie zaburzeniami stawu żuchwowego.
Dokładny i delikatny.

U mnie rozpoznano bruksizm i trafiłam w Łodzi do dr Łukasza Pawlaka, który mi pomógł, mam szynę. Pan Doktor okazał się przesympaycznym człowiekiem i dodatkowo bardzo kompetentnym. Na początku wytłumaczył mi wszystko a dopiero potem zaproponował leczenie, szczerze mogę polecić. Byłam u doktora prywatnie, ale wiem że przyjmuje również w Akademii Medycznej.