dr hab. n. med. Łukasz Pielok

2,1
1,8
1,9
1,9

Cóż... Szukaliśmy poradni chorób tropikalnych w ramach NFZ. Trafiliśmy do poradni przy ul. Przybyszewskiego w Poznaniu. Zapewniono nas, że możemy skorzystać z poradni w ramach profilaktyki podróży. Na każdego z nas przeznaczone było...10 min. Pan Pielok uznał, że nam nie pomoże w ramach NFZ. Pomimo naszego czasu, o zgrozo - całych łącznie 20 min, nie przekazał nam żadnych informacji, nawet nie odpowiedział na nasze pytania. Za to chętnie przekazał swoją wizytówkę i zapewnił, że porady udzieli prywatnie. Jak szanować takich ludzi? Straciliśmy czas, czekając na wizytę 2 miesiące, o stracie finansowej w związku ze zwolnieniem się z pracy nie wspomnę. Przykre, że tak traktuje się czlowieka, któremu przysięgało się nieść pomoc.

Lekarz Łukasz Pielok jest chamski i arogancki .Myślałam ,że opinie o nim są przesadzone.Ale niestety potwierdzam każdą złą opinię.Wchodzisz a On już wie że tobie nic nie jest .Nie ma rumienia nie ma boreliozy.Nic go więcej nie interesuje.Nawet nie jest łaskawy spojrzeć na wyniki badań.O wysłuchaniu nie ma mowy.Tacy lekarze są godni pogardy.Omijajcie go dużym łukiem.

Bardzo arogancki i chamski człowiek. Ocenę jaką można wystawić to 0 powinno się go pozbawić uprawnień lekarskich. Łukasz Pielok ze swoim podejściem do pacjenta zasługuję tylko na pogardę. Szkoda czasu na takich ludzi.

zastanawiam się czy nie złożyć skargi w izbie lekarskiej mam tak poważną zaawansowaną boreliozę atakuję mi mięśnie przez 21 dni na oddziale neurologii dożylnie biotraxon dostałam po 5 tygodniach poszłam do nie jakiego Pielok i bezczelnie stwierdził że neurolog się pomylił i że żle zbadali płyn rdzeniowo-mózgowy na początku uwierzyłam w te bajki ale poszłam do 3 innych lekarzy i teraz przez 6 tygodni unidox wybiorę się do tego niby lekarza i ciekawa jestem co zrobi jeśli pokarze 3 opinie że jestem chora ludzie uważajcie na tego lekarza oszusta,,,,,,,,,,

Wiem jak traktuje pacjentów. Moja mama była u niego. Powiedział, że nie jest chora i wysłał ją do lekarza o innej specjalizacji. Brała sterydy. Okazało się że zupełnie niepotrzebnie bo miała koinfekcję po boreliozie. Moim zdaniem to jest jedno i to samo. Mam nadzieję, że jego też ugryzie kleszcz i nikt mu nie pomoże.

Szkoda czasu dla takich ludzi. Poszukajcie innego lekarza.

Szkoda czasu dla takich ludzi. Poszukajcie innego lekarza.

Popieram opinie wyżej. Lekarz nie miły, bezczelny. Stwierdzono u mnie bolerioze przez 2 lekarzy (leczyłam się prywatnie). Pojechałam do tego dr aby sprawdził moje wyniki i dał skierowanie na następne bo znów bym musiał robić je prywatnie. Niestety nie dostałam skierowania, a pan doktor stwierdził, że boleriozy nie ma bo się dobrze czuje, a poprzedni lekarze źle odczytali wyniki. Paranoja. Teraz muszę iść do następnego lekarza prywatnie bądź czekać na wizytę na NFZ 3 miesiące. Byle nie znów do tego doktora. Nikomu nie polecam.

Witam zostalam potraktowana bardzo zle szczerze odradzam tego lekarza nie udzielono mi pomocy pomimo tego iz inny lekarz stwierdzil u mnie toksoplazmoze podwazam rowniez jego kompetencje

Lekarz, któremu nie można ufać. Zero chęci pomocy pacjentowi. Po mimo pozytywnych testów potwierdzających boreliozę, lekarz twierdził, że boreliozy nie ma. Inni lekarze nie mieli wątpliwości, że borelioza jest (nawet z tego samego szpitala).

Odradzam każdemu, kto ma zamiar wybrać się do "doktora". Potraktował moja 77letnia Babcię jak zero..nawet nie zbadał i nie dotknął. Zero szacunku do ludzi.To smutne..ale prawdziwe

Odradzam każdemu, kto ma zamiar wybrać się do "doktora".
Potraktował moja 77letnia Babcię jak zero..nawet nie zbadał i nie dotknął.
Zero szacunku do ludzi.To smutne..ale prawdziwe