Pan doktor Rajchert to wspaniały fachowiec, ale przede wszystkim cudowny Człowiek. Jest serdeczny, miły, życzliwy, wspierający w trudnych chwilach. Cały czas o wszystkim mnie informował. Z Panem doktorem raźniej przeszłam przez najgorszy etap mojej choroby. Szanowny Panie doktorze za wszystko bardzo dziękuję, jest Pan lekarzem z powołaniem. Pacjentka Grażyna G.

Pacjentka Grażyna G.

Zdecydowanie odradzam tego lekarza mydlił mi i mojej mamie oczy ze wszystko jest w porzadku , mama miała przerzuty a on nie zlecił żadnego badania , na wspomnienie o pozostawieniu w szpitalu mówił zostawmy szpital dla ludzi chorych . tak przyjmował nas na szpitalu ale wizyty były płatne. pan doktor był przemiły i to nas zwiodło nie dajcie sie zmylić. Mama zmarł 2 miesiące później. jak pokazałam wyniki po tomo0grafi w innym szpitalu na własna ręke to tylko odpowiedział że juz nic nie da sie zrobić i prosze pozdrowić mamie . Nie dajcie sie zwieść mama miała (50) lat osierociła niepełnoletnia córke . Nie pomogły błagania o pomoc ,ze w tym roku pochowalismy tate pan doktor tak na żut oka twierdził ze mamie nic nie jest . Ostrzegam nie dajcie sie zwieść temu bszyderczemu uśmiechu.

KOMPETENTNY i CIERPLIWY, kulturalny. Chorobę wytłumaczył, leczenie omówił językiem ludzkim, a nie medyczno-urzędniczym żargonem. Pacjenta traktuje jak człowieka, a nie jak kolejny przypadek medyczny. Do gabinetu wchodziłam w nerwach i stresie, wyszłam uspokojona. Szkoda tylko, że bardzo długo się czeka na wizytę. Ale to wina szpitala i NFZ, a nie lekarza.

Najlepszy lekarz na oddziale onkologii w Koperniku. Jako jedyny ma czas porozmawiac z pacjentem, odpowiedziec na kazde jego pytanie, wytłumaczyc co nam dolega. Indywidualne podejscie do kazdego pacjenta. Przesympatyczny, kompetentny. Lekarz godny polecenia!!! mimo wszystko lekarze to tez tylko ludzie:)

To kochany lekarz.Bardzo cierpliwie tłumaczy wybór najwłaściwszego sposobu leczenia.Dziękuję i to bardzo za to leczenie, dzięki temu uniknęłam chemii.A ciepły dotyk ręki doktora przed samą operacją dodał mi otuchy i wiary,że wszystko będzie dobrze.

Wspanialy lekarz,okazujacy duzo cierpliwosci i ciepla wyczerpujaco odpowiada na pytania, zawsze sluzy dobrą radą.duże doświadczenie, zawodowa przyszłośc stoi przed nim otworem. z pełna odpowiedzialnością polecam doktora. oby więcej takich lekarzy w naszym kraju.

Nie wymarzyłabym sobie lepszego lekarza...

Nie wymarzyłabym sobie lepszego lekarza...

Wspaniały lekarz, polecam gorąco. Przesymatyczny i kompetentny, poświęca czas pacjentowi, zawsze powie dobre słowo. Operował mnie kilka lat temu, do każdego ma indywidualne podejście. Bardzo miło wspominam p. doktora Rajcherta.

wspaniały człowiek,ma czas i cierpliwosc :) odpowiada na wszystkie pytania,jest w nim tyle ciepła i dobrego słowa,po traumatyczny przejsciach trafic w takie ręcę....dziękuję mojej kolezance Ani ktora polecila mi Pana doktora i dziękuję Doktorowi,że tak wspaniale zajmuje sie mną ...Maria :)

Prawdziwy lekarz z powołania bardzo troskliwy o pacjenta, parę lat żyję i paru lekarzy spotkałem ale takiego gościa po raz pierwszy. Operował moją żonę, prowadzi ją od początku i oby tak dalej jest ok czego wszystkim życzę