lek. dent. Łukasz Śmiałowski

Najleprzy Stomatolog u jakiego do tej pory bylam wszystko perfekt od A do Z :-)

Najleprzy Stomatolog u jakiego do tej pory bylam
wszystko perfekt od A do Z :-)

super stomatolog, wizyty u Pana Dr to sama przyjemność, nic nie boli , skuteczne i bezbolesne leczenie:)) POLECAM!!!!

DOBRZE LECZY ZĘBY, ALE POMINĄŁ JEDNEGO ZĘBA CHODZIŁAM Z TYM ZĘBEM DO PANA DOKTORA TRZY RAZY , STRASZNIE BOLAŁ, MÓWIŁ , ŻE TO NADWRAŻLIWOŚĆ , NIE ZROBIŁ MI PRZEŚWIETLENIA BO MIAŁ STARE, NA KTÓRYM ZĄB BYŁ ZDROWY. POSZŁAM DO INNEGO DENTYSTY OKAZAŁO SIĘ , ŻE MAM ZAPALENIE MIAZGI ZĘBOWEJ I LECZENIE KANAŁOWE POD MIKROSKOPEM ZA 800 ZŁ ;/ MASAKRA.

Bardzo sympatyczny, uprzejmy lekarz. Wszystko stopniowo tlumaczy, bez pospiechu, pretensji czy złości. Bardzo polecam tego lekarza!!!

Nie mam przyjemnych wspomnien zwiazanych z wizytami u dentysty...do "Łukasza" poszedlem z naglym przypadkiem, balem sie ze, bede cierpiec(tak jak przy poprzedniej wizycie u innego stomatologa) ale ku zdziwieniu, nic nie bolalo...a Pan Łukasz byl przsympatyczny, potrawil rozladowac moj strach i obawy. Dzieki Nimu, nie boje sie dentysty...i juz zawsze bede korzystac z uslug pana Łukasza :)

Polecam serdecznie! Swietny stomatolog, profesjonalista. Kazda wizyta jest bezbolesna i dokładnie tłumaczone kroki postepowania z leczeniem.

Do doktora poszłam z dzieckiem 8- latkiem podejście do dziecka rewelacyjne !!!! zero stresu zniechęcenia do kolejnej wizyty no i ząbki wyleczone.Godny zaufania ! polecam przede wszystkim wszystkim mamom :)

Jestem pacjentką Pana Śmiałowskiegi już od wielu lat, z czystym sumieniem mogę powiedzieć,że Pan doktor do każdego problemu podchodzi indywidualnie, rzetelnie i profesjonalnie a przy tym jest bardzo uprzejmy i "ludzki". Za każdym razem tłumaczy co robi, co będzie robił i daje dobre rady na przyszłość. Bardzo wszystkim polecam Pana stomatologa.

Jedyny lekarz stomatolog, którego znam, który ma ludzkie podejście do pacjenta- lekarz z powołania, świetny praktyk i ciekawa osobowość.

Bardzo profesjonalne podejście do zagadnienia uprzejmość,fachowość,lekarz godny polecenia,wspaniały fachowiec profesjonalista :)