dr n. hum. Łukasz Szczudlik

Trudno w kilku słowach opisać dr Łukasza Szczudlika. Jest on niezwykłym lekarzem, zaangażowany, empatyczny, poświęca tyle czasu pacjentce ile potrzebuje. Bardzo cenny jest również kontakt z pacjenktą- zawsze oddzwania, napisze SMS. Bardzo się cieszę, że trafiłam "pod jego skrzydła". Dziękuję Doktorze.

Bardzo się cieszę, że trafiłam "pod jego skrzydła". Dziękuję Doktorze.

Bardzo kompetentny i życzliwy dla pacjentów lekarz. Potrafi trafnie zdiagnozować chorobę i zaproponować najlepsze leczenie. Udziela bardzo wyczerpujących informacji. Ostatnio operował moją mamę. Wszystko przebiegło sprawnie i bez powikłań. Polecam.