Lekarze Gdańsk

lek. dent. Oleksandra Dzordzo

ul. Syriusza 6
80-299 Gdańsk

Bardzo polecam Panią stomatolog. Wizyty w gabinecie są zawsze profesjonalne, na wysokim poziomie. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie i czas wizyty zależny jest od problemu z jakim pacjent przychodzi. W niektórych gabinetach, każdy ma przeznaczone np 0,5 godziny i po tym czasie kolejne zabiegi wykonywane są na następnej wizycie. Tu, również każdy pacjent ma swój termin, natomiast jest on zdecydowanie dostosowany tak, że podczas jednej wizyty można załatwić większość swoich ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Paweł Stoiński

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
ulica Pomorska 96
80-333 Gdańsk

Pan dr Stoiński nie jest moim lekarzem rodzinnym (a szkoda) ale jest lekarzem mojej przyjaciółki,to co robi dla mojej przyjaciółki J.L jest rzadko spotykane.Dziękuję Panu za troskliwą opiekę,okazane ciepło i zrozumienie, zwłaszcza po stracie bliskiej osoby.Profesjonalizm,życzliwe podejście,szybka konsultacja oraz wyjątkowo trafny sposób leczenia pozwolił na to aby mogła żyć dalej choć już bez bliskiej osoby. Z WYRAZAMI SZACUNKU Elżbieta Krajewska
Opinia dodana przez: Elżbieta

Barbara Boryczko

Kościuszki 158
80-427 Gdańsk

Pełen profesjonalizm. Pani Doktor zawsze doradzi, podpowie widać, że zna Się na fachu. Przy tym przesympatyczna Osoba polecam serdecznie!

lek. dent. Małgorzata Iwicka

Sztormowa 7c
80-335 Gdańsk

Delikatny i profesjonalny stomatolog. Szczerze polecam !!!

lekarz Ewa Kościelna

Uphagena 8 (Poradnia Visus)
80-237 Gdańsk

Bardzo miła Pani. Super specjalista. Polecam.

lek. dent. Michał Wierzbicki

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Miladent
Gdańsk

Zdecydowanie polecam doktora Wierzbickiego wszytkim którzy musza usunąć zęba. Byłem u doktora na usowaniu zęba mądrości. Mój poprzedni lekarz nie podjął sie tego bo ząb był podobno krzywy i jeszcze prawie cały w kości. Dr Wierzbicki całkowicie bezboleśnie i w 15 minut pozbawił mnie przyczyny moich zmartwień, a to czego sie najbardziej obawialem czyli ze spuchne i ze będzie strasznie bolało nie nastąpiło. Jeszcze raz polecam dr Wierzbickiego!

lekarz Paweł Żelechowski

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

SWISSMED Szpital
ulica Wileńska 44
80-215 Gdańsk

Do UCK w Gdańsku zostałem przekazany przez ZRM w dni 15 lutego 2023 roku z powodu bólu w klatce piersiowej w wieku 64 lat. Nigdy w życiu nie chorowałem. Po przeprowadzeniu szeregu różnych badań w KOR, jak również w I Klinice Kardiologii na Oddziale Niewydolności Serca i Transplantologii i wykonaniu koronarografii - lekarz specjalista kardiologii w rozpoznaniu odpowiedział krótko: "Niestabilna choroba wieńcowa" w grę nie wchodzą żadne rozwiązania tylko by ...
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr Ewa Semetkowska-Jurkiewicz

Diabetolog

Dr Ewa Semetkowska-Jurkiewicz - diabetolog
ul.Rajska 10 lok.63
80-850 Gdańsk

Pani doktor jest bardzo dokładna i cierpliwa dla pacjentów.Widać, że zna się na cukrzycy.Polecam.Trafiłem z polecenia i było warto.
Bardzo dobry lekarz nie ignoruje pacjentow,szkoda,że odchodzi z przychodni Brzeźno.Moja ocena to 5.Rzyczyła bym sobie więcej takich specjalistòw i bardzo dobrych ludzi jak pani doktor.
Opinia dodana przez: Franek

lek. dent. Adam Goworowski

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Legionów 58 lok. 1
80-444 Gdańsk

Pan Doktor podjął się bardzo złożonego leczenia mojego zęba kiedy inny lekarze nie dawali mu żadnych-skazywali na ekstracje.Ceny bardzo przystępne.Wszystko bez bólu i niepotrzebnego stresu.Szczerze polecam wszystkim osobom którzy szukają leczenia na najwyższym poziomie.

dr n. med. Anna Gołębiowska

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Jabłoniowa 22A/35
80-175 Gdańsk

Byłam u pani doktor niedawno i muszę przyznać że jest najlepszym dermatologiem u jakiego byłam (a byłam u wieluuuuu :p ). Polecam ! ! ! !
Opinia dodana przez: Iza

lekarz Magdalena Korożan

Radioterapeuta

Maryli 38
80-123 Gdańsk

Bardzo dziękuję za szczegółową opiekę i leczenie mojej ukochanej żony Marioli. Jestem bardzo zadowolony z Pani zaangażowania i specjalistycznego podejścia do pacjentki. Szczerze polecam i jeszcze raz bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Maciej Syropolski

lekarz Piotr Pankiewicz

Psychiatra

ul. Bernarda Chrzanowskiego 38a
80-288 Gdańsk

Dr.Pankiewicz to Aslan z powieści pt. Opowieści z Narnii. To taki Dobry człowiek, to najlepszy psychiatra jakiego znam. Po wizycie u tego zacnego lekarza , długo jeszcze jestem pozytywnie nakręcona. Dr. Pankiewicz podarował mi zrozumienie, akceptację i dobro. W ciężkich dla mnie chwilach ,gdy nie było ani dnia , ani nocy, gdy nie wiedziałam gdzie znajdują się moje ręce i oczy, Pan doktor poświęcił mi swój prywatny czas, odpisując na ...
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Karolina Zielińska

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy
Powstańców Warszawskich 1/2
80-152 Gdańsk

Bardzo dobry specjalista, profesjonalizm w pełnej okazałości, rzeczowo i fachowo wykonany zabieg, bez pośpiechu! Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Wojciech Kaczmarek

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne Gdańsk
Nowe Ogrody 1-6
80-803 Gdańsk

Przesympatyczny i dokładnie tłumaczący lekarz gdyby w Polsce było wiele takich lekarzy ludzie by nie chorowali .Doktor Kaczmarek operował u mnie wole tarczycy wytłumaczył mi przed operacja jakie mogę ale nie muszę mieć powikłania, na szczęście mi nic nie było. Z całego serca polecam wszystkim chorym tego doktora
Opinia dodana przez: Beata lebork

lekarz Katarzyna Nocoń-Gronowska

Jerzego Bajana 3A/11
80-463 Gdańsk

Pani doktor jest wspaniała. Bardzo jej ufam prowadzi już drugą ciążę w Luxmed . Zawsze dokładna nigdy się nie śpieszy. Gdy ją coś niepokoi wolii sprawdzić dwa razy. Bardzo polecam również mamą karmiącym będącym w ciąży pani doktor jest Pro KP
Opinia dodana przez: Angelika

lek. dent. Krzysztof Bielicki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologiczne EURO DENT
ul. Zygmunta Noskowskiego 1
80-169 Gdańsk

reaguje na dryg pacjenta czyt.ból,proponuje to wszystko, czego oczekuje pacjent w sytuacji mało komfortowej związanej z bólem.Jest stomatologiem ze wszech miar godnym polecenia. Ps.Stosuje zasady aseptyki,maseczka, rękawiczki itp.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Jarosław Czyż

Internista, Hematolog

Rzeczpospolitej 33
80-463 Gdańsk

Dr. Czyż jeden z najlepszych specjalistów z dziedziny hematologii. 14 lat temu dzięki zastosowanemu przez niego leczeniu i podejściu do mnie jako pacjentki mogę z czystym sumieniem polecić go jako wspaniałego lekarza z ogromną wiedzą w swojej dziedzinie. Mogę tylko dodać, że po pierwszej diagnozie mojej choroby - chłoniak, wtedy dawno mi 7 dni życia. Miły, życzliwy, polecam.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Teresa Taszner-Wódecka

Chrzanowskiego 38a
80-278 Gdańsk

Pani doktór jest lekarzem godnym zaufania. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie. Jest kompetentna i serdeczna. Chętnie udziela wyjaśnień i rozmawia o celach konkretnego leczenia.
Opinia dodana przez: Mirosława

dr hab. n. med. Henryk Szarmach

Dermatolog

Dr med. Kamila Skrętkowicz-Szarmach Dermis, Dermatologia Ogólna i Estetyczna
Angielska Grobla 5 lokal 2
80-756 Gdańsk

Po wizycie u Pana Doktora człowiek czuje się jak nowonarodzony! Z pesymisty stałem się optymistą, chce mi się żyć!...polecam wszystkim załamanym - pędźcie do tego lekarza, bo tylko On potrafi właściwie zdiagnozować przypadłość i ją skutecznie wyleczyć!!!