lekarz Łukasz Wojtowicz

Konkretnie wytłumaczono mi na czym będzie polegał zabieg, jak mam być przygotowany i co będzie się działo po. Dobra atmosfera, fachowe podejście do pacjenta. Zabieg bez zarzutu. Polecam

Polecam Pana dr Ł. Wójtowicza, wnikliwie wysłuchał i przeprowadził wywiad, następnie szybko postawił skuteczną diagnozę. Bardzo Panu dziękuję za przeprowadzony fachowo zabieg! Polecam doktora innym potrzebującym.

Bardzo polecam Doktora Łukasza Wojtowicza, konkretny i rzeczowy człowiek. Do pacjenta podchodzi profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem. Oby więcej takich lekarzy!

arogancki człowiek i jak widać lekarz. Jak można w taki sposób traktować ludzi i stawić się do nich?!!?

Zarozumiały, arogancki CZŁOWIEK. Bo trudno nawet nazwać mi Pana lekarzem. Mieliśmy okazje dzisiaj być w Giżycku w szpitalu.Tata po 70tce potrzebował pilnej konsultacji i przebadania( jest po zabiegu da vinci i z diagnozą nowotwór złośliwy (gleason 9!!). Tata pukając do drzwi próbował wejść, tak chyba robi większość ludzi. Było zamknięte od środka., tak więc Tata szedł w kierunku pokoju pielęgniarek. Ja zatrzymałam się i zapukałam kilka razy. Rzeczywiście lekarz był w środku. Pierwsze słowa jego: czy ktoś mówił proszę ?!! Jak się puka, to się nie wchodzi lecz czeka aż ...

Tata pukając do drzwi próbował wejść, tak chyba robi większość ludzi. Było zamknięte od środka., tak więc Tata szedł w kierunku pokoju pielęgniarek. Ja zatrzymałam się i zapukałam kilka razy. Rzeczywiście lekarz był w środku. Pierwsze słowa jego: czy ktoś mówił proszę ?!! Jak się puka, to się nie wchodzi lecz czeka aż powie się proszę!! No mnie tak przynajmniej wychowano, ze się puka i CZEKA AŻ POPROSZĄ!!! Chyba tu nie wychowali!
Ok. Idąc za nim do pokoju USG przemilczałam komentarz. Po skończeniu badania Taty, przeprosiłam się że pukając próbował wejść, ze jesteśmy dobrze wychowani, bo ja pukałam i czekałam aż ktoś otworzy.
Pan nawet nie raczył mnie słuchać, ominął i pędził w stronę gabinetu. Nie było to śpiworem nawału pracy. Kazał czekać na „zielonych krzesłach”przed gabinetem. Wydaje mi, że pacjent powinien być poproszony do gabinetu.
Po jakimś czasie wyszedł ze słuchawkami w ręku z muzyką, której nie mógł wyłączyć .. z dokumentacją drugim ręku i dał Tacie do podpisania - na drzwiach, chyba gabinet do tego służy!! W trakcie powiedział nam, że gdyby w ciągu 2 dni nie poprawiło się, należy zgłosić się do lekarza, bo może zbierać się ropa. Tata nie bardzo zrozumiał i ja poprosiłam by Pan Wojtowicz mu wytłumaczył. Z uśmieszkiem kpiny. Tata nie bardzo wiedział o co chodzi i zadawał pytania..
A on: jest napisane! Ja powtórzyłam ze Tata nie zrozumiał, a PAN szyderczym i drwiącym uśmiechem komentował pytania które zadawał Tata!!
I powiedział odchodząc: to niech pani mu przeczyta! I poszedł zostawiajac nas w przed drzwiami, które służyły jako biurko!
Pytanie moje do Pan:a: czu ja jestem pana sekretarką??!! To Pan ma obowiązek odpowiedzieć wystraszonej pacjentowi na jego pytania.
Podeszłam za nim i powiedziałam: muszę Panu powiedzieć, że pozostawił pan niesmak swoim zachowaniem jak pan traktuje ludzi, a on z uśmieszkiem : SAMO ŻYCIE!
Ja odpowiedziałam: NIE. To pana jest nie wychowany zachowując się tak w stosunku do drugiego człowieka i zarozumiały. Kpiącym
Uśmiechem zamknął w trakcie drzwi i nie słuchając co mam do powiedzenia.
Bycie lekarzem NIE DAJE PANU PRAWA TAK TRAKTOWAĆ LUDZI!!
Dyplomy nie kształtują charakteru!
I Pan będzie kiedyś tym po 70-tce!
Życzę tylko, aby pewnego dnia spotkał Pan samego siebie…
Pana ego stoi Panu na drodze życia !!!

Doktor Łukasz super fachowiec! Normalny człowiek i nie żałuje czasu, konkretnie wytłumaczył na czym polega leczenie. Nie będę opisywał historii mojej choroby, powiem krótko - dzięki Panu doktorowi żyję. Dziękuję bardzo, serdecznie polecam.

Trafiem na Pana doktora i jestem bardzo zadowolony. Dopiero po wizycie sprawdzilem opinie w internecie i bardzo dorze sie stalo, nehatywne komentarze zupelnie nie pokrywaja sie z moim osobisym doswiadczeniem, polecam wszytskim goraca tego lekarza.

Swietny lekarz, wytlumaczyl mi wszystko, odpowiedzial na wszelkie pytania i poprowadzil moje leczenie wzorowo. Polecam!

Ojciec (85 lat) ma mieć zabieg wycięcia guza na pęcherzu. Ten lekarz perfidnie śmiał się z mojego ojca, z jego wyników, które de facto były potrzebne. Poniżał nas i unosił się pyhą nie wiedząc nawet, że ma do czynienia z prawdziwym DOKTOREM, a nie jak sam Łukasz, który jest zwykłym lekarzem mającym zaledwie magisterkę z medycyny... Omijać szerokim łukiem tego lekarza. Nie polecam! Primum non nocere panie lekarzu.

Mąż przed zabiegiem bypassów skierowany został min. do urologa. Trafił do tego lekarza, bo niestety innego nie ma. Na wstępie lekarz ,,specjalista"zażądał wyników badań!!! Kiedy mąż poprosił o skierowanie na badania, jakich potrzebuje,,specjalista" Łukasz Wojtowicz, kazano mu zrobić sobie prywatnie. Po wymianie zdań lekarz napisał inf. do lekarza rodz. z informacją, że pacjent stawił się do specjalisty bez badań?? Zapisano męża na 12.04.21 r, na wizytę drugą, mąż stawił się z wynikami, niestety został wyproszony przez Łukasza Wojtowicza z gabinetu. Lekarz stwierdził, że wykreślił go z listy pacjentów. Brak mi po prostu słów, jak można by nazwać tego człowieka. Nie zasługuje na miano lekarza, a już na pewno nie na to, aby przyjmować pacjentów. Mam 63 lata, pierwszy raz spotykam takiego człowieka, który mieni się lekarzem.