lekarz Maciej Adamus

POLECAM PANA DOKTORA BYŁAM WYRWAĆ GÓRNĄ PIATKĘ . -WYRWANIE NIECO SKOMPLIKOWANE. POŁOWY ZĘBA PRAKTYCZNIE NIE MIAŁAM PRZEZ PRUCHNICĘ . I MA DOBRE PODEJŚCIE DO PACJENTA PODAJĄC ZNIECZULENIE NIC NIE CZUŁAM -WSZYSTKO TŁUMACZYŁ CO I JAK - POLECAM P. DOKTORA :)

Zero bólu podczas zabiegu (resekcja wierzchołka korzenia, znieczulenie miejscowe), zero traumy, pełen profesjonalizm. Po operacji tylko nieduży obrzęk twarzy, a jednodniowy (!) ból z powodzeniem uśmierzyły dobrze dobrane leki. Polecam zdecydowanie!

Mam spore problemy z zębami i błąkałam się po lekarzach przez dobrych kilka lat, dopóki nie trafiłam do dr Adamusa (więc mam duże porównanie). Wg mnie, to lekarz doskonały. Profesjonalny, dokładny, fachowy, uprzejmy. Już u dra plombowałam, poprawiałam wcześniejsze plomby (rozszczelnienie, nieestetyczne wykończenie), jak i wyrywałam ósemkę. Zawsze poświęca dużo czasu na badanie i wyjaśnianie. W gabinecie profesjonalny sprzęt włącznie ze zdjęciem RTG (nie musiałam lecieć na drugi koniec ZG). A, i leczy b. delikatnnie i z wyczuciem. Marzyłoby mi się, żeby był lekarzem od wszystkich pozostałych specjalizacji :)

Witam Zdecydowanie najlepszy stomatolog i chirurg w Zielonej Górze. Dr Adamus poza bardzo profesjonalnym podejściem do pacjenta, bardzo dokładnie wyjaśnił na czym będzie polegała ekstrakcja ósemki, wielokrotnie zapewniając, że zabieg nie będzie przez mnie odczuwalny. Faktycznie, sam zabiegł zupełnie bezbolesny. Zostałem dokładnie poinstruowany w jaki sposób mam postępować po zabiegu, czyli co i kiedy jeść, w razie bólu jaki lek wziąć - na szczęście nie było takiej potrzeby. Ponadto,lekarz prosił aby kolejnego dnia przyjść z bezpłatną !! wizytą kontrolną. Polecam

Zdecydowanie nie polecam beznadziejne podejście do dzieci. Mój syn na długi czas popamięta wizytę u tego kiepskiego stomatologa. Nic nie zrobił dobrze dając znieczulenie był niedelikatny wbijał igłę ze znieczuleniem jak w worek zero delikatności. Znieczulenie chyba nie zadziałało na mojego 5 letniego synka straszny ból, krzyk, płacz dławił się krwią bo pani która stała obok niby asystentka nie użyła ssaka aby odessać krew, kompletne dno. Prawdziwa trauma nie wiem czy PANU ADAMUSOWI się spieszyło ale wiem jedno nigdy więcej moja noga nie stanie w jego gabinecie

Koleś wyrywał dzisiaj mojemu dziecku zęba mlecznego piątkę tragedia od początku się nie popisał dając znieczulenie bardzo bolało mojego synka nie mówiąc o samym wyrywaniu chyba znieczulenie nie zadziałało na moje pytanie czy znieczulenie nie zadziała on odpowiedział że nie wie a taki niby specjalista okropnie krzyk płacz cały czas dzwoni mi w uszach. Nigdy do niego nie przyjdziemy kompletne dno, beznadziejne podejście do dzieci

Leczyłam u tego pana zęba kanałowo (1 kanał). Profesjonalne podejście do leczenia profesjonalne. Lekarz wytłumaczył przyczyny powstania ubytku. Udzielał jasnych i wyczerpujących informacji. Kompetentny lekarz, gabinet jest bardzo dobrze wyposażony. Jestem zadowolona w 100% Polecam wszystkim, którym na słowo dentysta przechodzą ciarki po plecach :)

Po prostu świetny lekarz, będę się leczył tylko u niego. Gorąco polecam.

Po prostu świetny lekarz, będę się leczył tylko u niego. Gorąco polecam.