lekarz Maciej Adamus

Zdecydowanie nie polecam. Zmasakrował mi wargę podczas prostego zabiegu. Brak czucia w wardze, ogromna blizna.

Wczoraj wyrwalam dwie ósemki jestem zadowolona do tej pory.Od wejścia do gabinetu czułam ciszę i spokój.Pani asystentka bardzo miła. PAN DOKTOR pełen profesjonalizm wszystko wytłumaczył interesował się czy mnie boli i jak się czuje. Spokojny opanowany i kulturalny. Zastanawiam się skąd te negatywne opinie ale logicznym zachowanie i zdenerwowanie doktora jeśli wyrywa zęba a ktoś łapie to z bolu za rękę to zachowanie wręcz niebezpieczne w skutkach człowieku następnym razem jak się boisz i coś zaboli łap się za swoje nogi lub ściskaj fotel.Chociaz myślę że takie znieczulenia jakie daje doktor nie pozwolą na czucie bolu.JA wyrwalam 2 żeby dwie ósemki ok 14.30 A dopiero ok 20 zaczęłam czuć lekki ból po czym wzięłam tabletki pbolowe zalecone przez doktora i było ok oczywiście dużo okladow zimnych i lody lody lody.Dzisiaj drugi dzień wzięłam tabletkę i jest ok pozdrawiam i polecam w 1000%

Godny polecenia. Trzeba słuchać co mówi i będzie Ok. Synowi usuwał dwie dolne ósemki i jedną górną . Był problem to nawet wieczorem odebrał telefon i doradził co zrobić gdy mocno bolało

Nie polecam ! Arogancki!!!!!! Po za tym popełnił błąd do , którego się nie przyznaje! Będę omijal go szerokim łukiem!!

Profesjonalne podejście do pacjenta na każdym etapie. Ekstrakcja 8, która nie należała do łatwych przebiegła zupełnie bezboleśnie, lekarz dokładnie tłumaczył przebieg całego zabiegu oraz z dużą sumiennością przekazał zalecenia po nim. Gabinet godny polecenia.

Gabinet godny polecenia.

POLECAM PANA DOKTORA BYŁAM WYRWAĆ GÓRNĄ PIATKĘ . -WYRWANIE NIECO SKOMPLIKOWANE. POŁOWY ZĘBA PRAKTYCZNIE NIE MIAŁAM PRZEZ PRUCHNICĘ . I MA DOBRE PODEJŚCIE DO PACJENTA PODAJĄC ZNIECZULENIE NIC NIE CZUŁAM -WSZYSTKO TŁUMACZYŁ CO I JAK - POLECAM P. DOKTORA :)

Zero bólu podczas zabiegu (resekcja wierzchołka korzenia, znieczulenie miejscowe), zero traumy, pełen profesjonalizm. Po operacji tylko nieduży obrzęk twarzy, a jednodniowy (!) ból z powodzeniem uśmierzyły dobrze dobrane leki. Polecam zdecydowanie!

Zdecydowanie nie polecam beznadziejne podejście do dzieci. Mój syn na długi czas popamięta wizytę u tego kiepskiego stomatologa. Nic nie zrobił dobrze dając znieczulenie był niedelikatny wbijał igłę ze znieczuleniem jak w worek zero delikatności. Znieczulenie chyba nie zadziałało na mojego 5 letniego synka straszny ból, krzyk, płacz dławił się krwią bo pani która stała obok niby asystentka nie użyła ssaka aby odessać krew, kompletne dno. Prawdziwa trauma nie wiem czy PANU ADAMUSOWI się spieszyło ale wiem jedno nigdy więcej moja noga nie stanie w jego gabinecie

Koleś wyrywał dzisiaj mojemu dziecku zęba mlecznego piątkę tragedia od początku się nie popisał dając znieczulenie bardzo bolało mojego synka nie mówiąc o samym wyrywaniu chyba znieczulenie nie zadziałało na moje pytanie czy znieczulenie nie zadziała on odpowiedział że nie wie a taki niby specjalista okropnie krzyk płacz cały czas dzwoni mi w uszach. Nigdy do niego nie przyjdziemy kompletne dno, beznadziejne podejście do dzieci

Mam spore problemy z zębami i błąkałam się po lekarzach przez dobrych kilka lat, dopóki nie trafiłam do dr Adamusa (więc mam duże porównanie). Wg mnie, to lekarz doskonały. Profesjonalny, dokładny, fachowy, uprzejmy. Już u dra plombowałam, poprawiałam wcześniejsze plomby (rozszczelnienie, nieestetyczne wykończenie), jak i wyrywałam ósemkę. Zawsze poświęca dużo czasu na badanie i wyjaśnianie. W gabinecie profesjonalny sprzęt włącznie ze zdjęciem RTG (nie musiałam lecieć na drugi koniec ZG). A, i leczy b. delikatnnie i z wyczuciem. Marzyłoby mi się, żeby był lekarzem od wszystkich pozostałych specjalizacji :)