lek. dent. Maciej Andrzejczyk

Doktora Macieja Andrzejczyka poleciła mi przyjaciółka. Czekał mnie trudny zabieg chirurgiczny, którego inni stomatolodzy nie chcieli się podjąć. Idąc na pierwszą wizytę, byłam bardzo nieufna i zestresowana. Pan doktor okazał się jednak prawdziwym profesjonalistą i wspaniałym CZŁOWIEKIEM. Nie tylko zdecydował się mnie leczyć, ale także cierpliwie wyjaśniał kolejne etapy, abym niepotrzebnie się nie denerwowała. Wszystkie wizyty przebiegały w bardzo sympatycznej atmosferze, a same zabiegi bezboleśnie. Nie nastąpiły też powikłania, których bardzo się bałam. Czułam również stałe zainteresowanie moim stanem zdrowia – po każdym zabiegu odbierałam w domu telefon od asystentki mojego lekarza. Pytała o moje samopoczucie i przebieg rekonwalescencji. Do tej pory nie spotkałam się z tak dobrą opieką. Polecam doktora M. Andrzejczyka z całego serca. Dzięki niemu jestem dziś całkowicie zdrowa z pięknym uśmiechem i odzyskałam wiarę w to, że istnieją w Polsce dobrzy i mądrzy lekarze.

Bardzo dobry specjalista z podejściem do pacjenta. Uprzejmy, zabawny, trochę mądraliński. Niestety u Pana Macieja dość drogo:(

Dobry lekarz, zawsze szybko i sprawnie załatwia problem,ktory wczesniej tlumaczy. Lecze sie u niego od lat.

Bardzo miły Pan Doktor, uprzejmy, godny polecenia

Bardzo miły Pan Doktor, uprzejmy, godny polecenia

Mam plomby w zębach wykonane przez Pana Andrzejczyka w czasach jak jeszcze jeździł trabancikiem i przyjmował w Ursusie na Niedźwiadku jakieś 20 lat temu.... :))) Do tej pory żadna mi nie wypadła, nigdy się nie pod nimi nie działo! Żeby tak teraz dentyści leczyli zęby jak Pan Andrzejczyk...

Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu kto chce mieć wyleczone zęby, nawet trudne przypadki. Kozystam z usług Dr. Andrzejczyka od 20 lat. Moja rodzina również korzyta z Jego usług.

Bardzo dobry stomatolog, uprzejmy i zabawny :) Odkąd uczęszczam do pana Macieja nie boję się już dentysty. A znieczulenia pan Maciej robi perfekcyjnie w ogóle nie czuć bólu :) Polecam tego stomatologa z całego serca :)

stomatolog jakich malo dokładny i nie drogi.Polecam

stomatolog jakich malo dokładny i nie drogi.Polecam

Bardzo sympatyczny człowiek, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta.Polecam wszystkim, zwłaszcza tym bojącym się stomatologa. Lekarz na piątkę z plusem.Polecam

Witam. Byłam na pierwszej wizycie u Pana Macieja i muszę przyznać, że jest rewelacyjny! Zawsze bałam się dentysty, ale teraz chyba przestanę :) Facet zna się na swoim fachu a do tego jest sympatyczny i zabawny, co dla mnie jest bardzo ważne przy leczeniu stomatologicznym. Skutecznie rozładowuje napięcie. Nowy gabinet, bardzo nowoczesny i przyjemny. Polecam!