dr n. med. Maciej Bączkowski

Ginekolog

3,4

Wspaniały, kompetentny z dużą wiedzą :) z niesamowitym podejściem do pacjentki. polecam bardzo bardzo :)

Wspaniały Lekarz!!! Przeszłam w tym roku 2 operacje gin.,miałam kom.rakowe w guzie jajnika,potem musiałam profilaktycznie usunąć całą macicę.Dzięki Panu Bączkowskiemu żyję i jestem zdrowa!!! Ten lekarz jest godny polecenia,fachowiec z dużym doświadczeniem a przy tym bardzo uprzejmy do kobiet i wszystko wyjaśnia. Cudowny człowiek.Polecam! Iwona

Wspaniały lekarz! Byłam i jestem pacjentką dr Bączkowskiego. Zawsze były to wizyty bezpłatne w szpitalu na Szaserów. Miły i ciepły człowiek który tłumaczy a nie straszy pacjenta.

Dobry lekarz,który pozwala sobie jednak na niewybredne głupie żarty.

Dobry lekarz,który pozwala sobie jednak na niewybredne głupie żarty.

Nie zachowuje procedur medycznych ! Obecnosc postronnycych osob w trakcie zabiegu. bez mojeje zgody.