lek. dent. Maciej Bloch

super stomatolog godny polecenia:) Jeżeli zawsze ma sie jakiś problem przyjmuje odrazu

super stomatolog godny polecenia:)
Jeżeli zawsze ma sie jakiś problem przyjmuje odrazu

Wszystko na medal! Polecam kazdemu!Najlepszy lekarz jakiego znam.

Wszystko na medal! Polecam kazdemu!Najlepszy lekarz jakiego znam.

Z czystym sumieniem polecam pana Macieja Blocha. Jest kompetenty, szczery (co stanowi rzadkosc wsrod lekarzy), wnikliwie tlumaczy na czym polegac bedzie leczenie i w trakcie leczenia wyjasnia co sie dzieje, uprzedza o tym, ze moze zabolec :) na fotelu pacjent moze poczuc sie spokojnie i bezpiecznie. Mam zamiar przyprowadzic tam cala rodzine. Pierwszy raz stomatolog mnie tak milo zaskoczyl swoimi umiejetnosciami i podejsciem do klienta, az milo sie tam wraca. Polecam!

Pan dr Maciej Bloch jest bardzo kompetentnym, troskliwym lekarzem,przede wszystkim nastawionym na pomaganie swoim pacjentom. Nawet skomplikowane i nieprzyjemne zabiegi wykonuje tak, aby zminimalizować dyskomfort pacjenta. Rozumie pacjentów i ich potrzeby. Jest spokojny i cierpliwy. Na każdym etapie leczenia wiemy, co się dzieje z naszym uzębieniem. W pełni polecam jego usługi.

jako jedyny przyjmuje w soboty.jako jedyny przyjmuje do 21.00 3razy w tygodniu.rozumnie pacjenta.ma duże podejscie i fajne do dzieci.minusem jest że to kosztuje.ale za perfekcje się płaci.i wiadomo że pomoże

W ten dzień to był jedyny dentysta który pomimo kompletu pacjentów przyją mnie i poświęcił dodatkowo swój czas. Ząbek solidnie naprawiony szósty roczek trzyma :)

wszystko w jak najlepszym porządku, bezboleśnie i miło, polecam

wszystko w jak najlepszym porządku, bezboleśnie i miło, polecam

Od kilku lat systematycznie korzystam z usług. Na minus można zaliczyć bardzo długą kolejkę oczekujacych (1,5 miesiaca), oraz bardzo częste "małe poślizgi". Jeżeli rejestruję się np. na godz.18.00, to chciałbym "wejść" do gabinetu o 18.00, a nie 18.30 czy 19.00. Takie są skutki jak ktoś rejestruje pacjentów w odstępie 15 minutowym. Jeszcze trochę i ilość zdominuje jakość...

Zgadzam się z poprzednią opinią. Wszystko super. Cierpliwy fachura,w dodatku niezwykle uprzejmy i budzący zaufanie.Jedyny minus - coraz bardziej niewydolny. Około miesiąca czeka się na wizytę.

Tylko jeden minus - oczekiwanie na wolny termin. Reszta - bez zarzutu!!! Walczy dzielnie z beznadziejnymi przypadkami. Kiedy nie można nic zrobić mówi o tym na dzień dobry. Okropnie cierpliwy. Coś o tym wiem....