lekarz Maciej Czekalski

2,2
1,7
1,8
1,5

Ten Pan ma zdecydowanie za dużo doświadczenia, myślę że co najmniej 20 lat za dużo. Tak starzy ludzie powinni przechodzić na emeryturę, a nie być aktywnym chirurgiem. Pan ma ponad 80 lat i zdecydowanie nie jest w formie odpowiedniej do wykonywania swojego zawodu. Nikomu nie życzę takiego chirurga.

Pan Maciej Czekalski przyjmuje również w przychodnia przy ulicy Zawiszaków w Warszawie. Starsza osoba zdecydowanie bliżej mu do zakończenia kariery niż szczytu formy. Przed wypowiedzeniem zdania zamyka oczy i zastanawia się co ma dalej mówić. Można odnieść wrażenie, że ma swój punkt widzenia i twardo się go trzyma. Jego postawa nie zachęca do poddania się jakimkolwiek zabiegom w gabinecie w którym brakuje leków. Na plus można zapisać proste tłumaczenie dolegliwość i ilość poświęconego czasu.

Szanowni Państwo to jakieś nieporozumienie, że ktoś taki jeszcze praktykuje - szczerze odradzam! Arogancja, ignoruje uwagi i pytania pacjenta, tylko wlepia oczy w monitor. Zastanowiły mnie opinie o tym, że kieruje do dermatologa - hehe, sam tak miałem! A żona tego Pana to właśnie dermatolog :) ODRADZAM - szkoda czasu!

Lekarz pozornie sympatyczny, starej daty,pacjenta traktuje z góry, trudno się z nim porozumieć. Kompetencji medycznych nie oceniam, być może jest dobrym chirurgiem o ile ktoś się z nim dogada.

bylem badany wielokrotnie również miałem usuwanie ran ciętych po wypadku samochodowym oraz zszywanie dużej rany na twarzy która na dzień dzisiejszy jest nie widoczna.doktor Czekalski jest wysokiej klasy fachowcem o których dziś jest ciężko. A.Rudziński