lekarz Maciej Dragon

1,8
1,8

Negatyw dużymi literami pisany taka jest moja opinia nawet nie raczył dotknąć kręgosłupa dał skierowanie rtg i nawet nie poczekał za zdjęciem w nosie ma pacjenta dosyć ze miał godzinne opóźnienie to nie raczył poczekać 5 minut liczy się rylko kasa !!! A nie dobro pacjenta !!

Lekarz beznadziejny.Na dyżurze w szpitalu wziął kase,pomachał nogą i powiedział ze jest ok,nie skierował nawet na USG.Po czasie na własną rękę zrobiłem USG i okazało się że mam zerwane więzadło.Zdecydowanie odradzam!

zdecydowanie nie polecam lekarz do bani -szkoda czasu i nerwow bylem panie wszystko oki tylko noge mi wyszarpal wizyta pare dni pozniej u innego lekarza -i odrazu skierowanie na zabieg -kumplowi robil ostatnio kolano tez jakos srednio to wyszlo -zdrowie masz jedno jak je szanujesz szukaj dalej

Czekam na operacje, która już za dwa dni. Obawiam się jej jak każdej innej, ale od jej powodzenia zależy czy będę chodziła. D o tej pory jestem bardzo zadowolona z tego lekarz, ale przekonam się już niedługo czy moje zdanie o nim nadal będzie takie. Mam nadzieję, że po operacji nadal będzie tak samo interesował się moim zdrowiem.

Chodziłam do tego "lekarza" przez 3 lata. W tym czasie wymyślił mi 3 różne choroby, nie zrobił żadnego badania(typu USG lub zdjęcie rentgenowskie). Wizyta u niego polegała na dotknięciu i uciskaniu mojego kolana. To badanie trwało przeważnie minutę, a następnie wypisywał receptę na coraz to droższe leki aż w końcu na zastrzyki po kilkaset złotych, które nawisem mówiąc jak się potem dowiedziałam źle podawał.Dopiero ortopeda z Poznania wysłał mnie na USG i zdjęcie rentgenowskie, a następnie wykonał artroskopię... Nikomu nie polecam tego lekarza!

Te opinie wkturych pochlebnie się ktoś wypowiada na temat tego lekarza to pewnie napisał on sam sobie.Byłem uniego dwa razy,strata kasy i czasu,bo itak się spóznia.Jego profesjonalizm polega na kasowaniu umęczonych pacjentów.Za 7dych można coś wymagać od lekarza,a nie tylko zbycie kilkoma słowami.Jestem bardzo nie zadowolony.

Naprawde swietny specjalista! Godny zaufania !! Także zawdzieczam mu zdrowie!

Naprawde swietny specjalista! Godny zaufania !! Także zawdzieczam mu zdrowie!

To dla mnie najlepszy lekarz na świecie!!Wszyscy do których chodziłam zbywali mnie i przez prawie 2 lata chodziłam o kulach i w bólu!!Pewnego dnia trafiłam do pana Dragona, przeprowadził 2 operację bioder i teraz mogę chodzić i nie czuję bólu! Zawdzięczam Mu tak wiele!!