dr n. med. Maciej Dzierżanowski

Fizjoterapeuta

Wspaniały lekarz, postawił mnie na nogi, gdy przed dwoma laty wypadł mi dysk, i dzis, po raz kolejny przywrócił do żywych, gdy ból kręgosłupa powrócił. Profesjonalny, bardzo kompetentny, a do tego niezwykle sympatyczny, polecam wszystkim! Oby wiecej takich lekarzy! Pozdrawiam!

Bardzo dobry lekarz. Widać, że jest dobrze przygotowany do leczenia naszych kręgosłup ów. Bardzo sympatyczny człowiek. Zdecydowanie polecam.

Mnie Pan Doktor postawił na nogi w sytuacji gdy inni lekarze nie wiedzieli co mi dolega.Miałam dolegliwości wielonarządowe,czułam się bardzo źle.Odsylano mnie od neurologa do reumatologa,okulisty i innych specjalistów. Pan Maciej z dużą uwagą przyjrzał się dokumentacji medycznej,wysłuchał mnie ,zbadał i postawił wstępną diagnozę z zastrzeżeniem że felerny kręgosłup to problem podstawowy.Nie wykluczył też możliwych innych przyczyn mojego stanu zdrowia. Chodziłam do niego regularnie od listopada do maja raz w tygodniu. Dzisiaj funkcjonuję w miarę normalnie. Jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia.Nie ignoruje pacjenta,poświęca czas,słucha,informuje i skutecznie z dużà fachowością ...

Chodziłam do niego regularnie od listopada do maja raz w tygodniu.
Dzisiaj funkcjonuję w miarę normalnie.
Jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia.Nie ignoruje pacjenta,poświęca czas,słucha,informuje i skutecznie z dużà fachowością działa.Udziela szerokich i wyczerpujących odpowiedzi na zadawane pytania.
Jest świetnym lekarzem godnym polecenia.

Moim problemem była rwa kulszowa.Leczenie farmakologiczne nie przyniosło rezultatu.Od znajomej otrzymałam tel.do pana doktora.Polecam. Profesjonalne podejście,cierpliwość w dążeniu do poprawy mojego zdrowia.Udało się!!!!!jestem bardzo wdzięczna panu dr.za uwolnienie mnie od bólu.

Bardzo dobry lekarz, ból po rwie kulszowej zniknął. Teraz mogę się cieszyć życiem. :) Pan doktor przyjął mnie z bólem, żadne leki nie pomagały, a już pierwsza wizyta pomogła ból był mniejszy a po drugiej ustąpił. Dwa lata już bez bólu.

ból był mniejszy a po drugiej ustąpił. Dwa lata już bez bólu.

Pan doktor to świetny specjalista. Kilkakrotnie korzystałam z fachowej pomocy Pana doktora, wspolczujacy i pełen oddania człowiek. Polecam każdemu z problemami kregoslupa.

Zdecydowanie polecam! Bardzo dobry lekarz, pomógł mi w bólach rwy kulszowej. Poradził w jaki sposób jej unikać. Dziękuję Panie doktorze.

Polecam dr Macieja, jego fachowość, umiejętności i życzliwość już niejedenj osobie pomogly w tym również mojej osobie. Zdecydowanie polecam.

Fantastyczny jako człowiek i lekarz. Gdy trafiłam pierwszy raz po urazie, nie mogłam nosić nawet torebki na ramieniu z powodu bólu kręgosłupa. Dziś jestem normalnie funkcjonującym człowiekiem. Nie naciąga na wizyty, ustala tylko te konieczne. Polecam każdemu, bo nie ma nic gorszego jak trafić do złego lekarza. Zaraża optymizmem, mówi językiem zrozumiałym, nie ignoruje pacjenta i nie traktuje go z góry

Świetny lekarz,wspaniały człowiek, fantastyczny kontakt z pacjentem. Zdecydowanie polecam każdemu mającemu problemy z kręgosłupem. W moim przypadku rwy kulszowej , po miesięcznym leżeniu w bólu , po trzech wizytach całkowicie postawił mnie na nogi.