dr n. med. Maciej Dzierżanowski

Fizjoterapeuta

Bardzo dobry lekarz. Widać, że jest dobrze przygotowany do leczenia naszych kręgosłup ów. Bardzo sympatyczny człowiek. Zdecydowanie polecam.

Bardzo dobry lekarz, ból po rwie kulszowej zniknął. Teraz mogę się cieszyć życiem. :) Pan doktor przyjął mnie z bólem, żadne leki nie pomagały, a już pierwsza wizyta pomogła ból był mniejszy a po drugiej ustąpił. Dwa lata już bez bólu.

ból był mniejszy a po drugiej ustąpił. Dwa lata już bez bólu.

Moim problemem była rwa kulszowa.Leczenie farmakologiczne nie przyniosło rezultatu.Od znajomej otrzymałam tel.do pana doktora.Polecam. Profesjonalne podejście,cierpliwość w dążeniu do poprawy mojego zdrowia.Udało się!!!!!jestem bardzo wdzięczna panu dr.za uwolnienie mnie od bólu.

Świetny lekarz,wspaniały człowiek, fantastyczny kontakt z pacjentem. Zdecydowanie polecam każdemu mającemu problemy z kręgosłupem. W moim przypadku rwy kulszowej , po miesięcznym leżeniu w bólu , po trzech wizytach całkowicie postawił mnie na nogi.

Mnie Pan Doktor postawił na nogi w sytuacji gdy inni lekarze nie wiedzieli co mi dolega.Miałam dolegliwości wielonarządowe,czułam się bardzo źle.Odsylano mnie od neurologa do reumatologa,okulisty i innych specjalistów. Pan Maciej z dużą uwagą przyjrzał się dokumentacji medycznej,wysłuchał mnie ,zbadał i postawił wstępną diagnozę z zastrzeżeniem że felerny kręgosłup to problem podstawowy.Nie wykluczył też możliwych innych przyczyn mojego stanu zdrowia. Chodziłam do niego regularnie od listopada do maja raz w tygodniu. Dzisiaj funkcjonuję w miarę normalnie. Jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia.Nie ignoruje pacjenta,poświęca czas,słucha,informuje i skutecznie z dużà fachowością ...

Chodziłam do niego regularnie od listopada do maja raz w tygodniu.
Dzisiaj funkcjonuję w miarę normalnie.
Jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia.Nie ignoruje pacjenta,poświęca czas,słucha,informuje i skutecznie z dużà fachowością działa.Udziela szerokich i wyczerpujących odpowiedzi na zadawane pytania.
Jest świetnym lekarzem godnym polecenia.

Fantastyczny jako człowiek i lekarz. Gdy trafiłam pierwszy raz po urazie, nie mogłam nosić nawet torebki na ramieniu z powodu bólu kręgosłupa. Dziś jestem normalnie funkcjonującym człowiekiem. Nie naciąga na wizyty, ustala tylko te konieczne. Polecam każdemu, bo nie ma nic gorszego jak trafić do złego lekarza. Zaraża optymizmem, mówi językiem zrozumiałym, nie ignoruje pacjenta i nie traktuje go z góry

Fachowy ratunek mojego barku ! już kilkukrotnie pan Maciej pomógł mi w bólu który promieniował tak bardzo że nie miałam siły utrzymać szklanki w dłoni. Poza fachowością , bardzo sympatyczny człowiek .Jak najbardziej polecam!!!!

Poza fachowością , bardzo sympatyczny człowiek .Jak najbardziej polecam!!!!

Zdecydowanie polecam pana doktora ludziom z problemami kregoslupa. Jest to lekarz, ktory posiada duza wiedze i tlumaczy problem zdrowotny.

bardzo dobry profesjonalista, zanim zastosuje dane techniki terapii zastanowi się dwa razy. Na pewno nie wyrządzi krzywdy,widać że jest po wielu kursach i szkoleniach i umiejętnie je łączy.