lekarz Maciej Frankowicz

Internista

Najwspanialszy lekarz jakiego spotkałam. Poświęca pacjentowi maksimum czasu, trafia z diagnozą w 100% i to w wielu dziedzinach a nie tylko czysto internistycznych, wyszukuje najtańsze zamienniki leków, co pozwala zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych, cały czas jest na bieżąco z nowościami medycznymi, najważniejszy jest dla niego pacjent - potrafi zostać po godzinach żeby tylko wszystkich przyjąć, empatyczny i sympatyczny... można tak wypisywać bez końca... Człowiek o wielkim sercu i ogromnych kompetencjach. Prawdziwy lekarz z powołania. Jedyną wadą jest czas spędzony w kolejce do doktora. Z racji tego, że pracuje dla ludzi a nie na akord większość osób spędza w gabinecie po ok 20 minut, przez co czas w poczekalni się dłuży. Myślę jednak, że spędzenie w poczekalni nawet 2 godzin jest warte tego, by zostać poprawnie zdiagnozowanym i skutecznie wyleczonym

Niesamowicie empatyczny lekarz, potrafi znaleźć wspólny język z pacjentem, angażuje się. Dawno nie zostałam tak dobrze potraktowana. Pan doktor przekazał mi kompletne informacje, które bardzo mnie uspokoiły i zbudowały w trudnej sytuacji. Polecam!

Dlaczego nikt tu nie mowi prawdy? Wszyscy sie boja? Dobre serce? Bo wezmie corce pacjentki wszystkie pieniadze, tak by nie mogla opiekowac sie matka umierajaca na raka w bolu? Koszt tego: mysl czemu tak zrobil, do konca zycia taka mysl. Prxeciez dostal wszystko, to jreszcze na zlosc przeszzkadzac opieke nad umierajaca matka? To jest lekarz? To zboczeniec. ocena zero nie jest odpowiednia. Jak tsakiego ocenic? Czlowiekiem nawzwac go nie mozna. Nadal nie chce powiedziec dlaczego to bylo zrobione. Zaangazowany zeby cala rodzina cierpiala, to na pewno. Czy smierc matki nie jest juz wystarczajaco ciezka dla corki? Dlaczego nie chce sie publicznie, a nawet prywatnie wypowiedziec czemu to zrobil. Prosze niech sie kazdy zapyta go o to, bo ja od 2010 roku nie mam chwili spokoju. caly czas mysle tylko, Dlaczego? Dlaczego Macieju Frankowiczu. Nie pisze dr bo to przeciez nie lekarz tylko kat. Czemu wszyscy milcza na temat takich wystepkow tego przestepcy? Przeciez to na pewno nie raz juz bylo i znow sie wkrotce wydarzy. Jesli wszyscy milvcza, to oznacza to chyba normalny standard, i mamy go podziwiac. Ze tak potrafi byc okrutny.

Przede wszystkim kompetentny.Kompetencja idzie u Niego w parze ze zwykłym ludzkim dobrym sercem i odpowiedzialnością za wykonywany zawód. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Odpowie na wszystkie pytania. Cierpliwy, rzeczowy i z poczuciem humoru.Bardzo zaangażowany w swoją pracę. Uprzejmy wobec pacjentów. Można z nim spokojnie porozmawiać,trafnie i skutecznie leczy. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że dr Frankowicz jest jednym z tych lekarzy, którzy w zawodzie znaleźli się z prawdziwego powołania.Lekarz godny zaufania. Szczerze polecam i jeszcze raz bardzo Panu doktorowi za wszystko dziękuję!!!

Zero medyczne!!! po jednej gwiazdce bo nie ma zera!!! Beznadziejny to za dobrze powiedziane, brak wiedzy, dobry tylko w gadaniu. Co za wstyd dla medycyny i tej Przychodni Lekarskiej!

Pan Dr.Maciej Frankowicz to naprawdę dobry lekarz. Ma bardzo dużą wiedzę na temat różnych chorób i widać ze to jest jego powołanie,pan dr. zawsze wyjaśnia dokładnie na czym polega dana dolegliwość widać ze zna się na tym doskonale i ciągle poszerza swoja wiedzę ponieważ medycyna go bardzo interesuje a nawet fascynuje.Pan dr. jest bardzo miły i każdego pacjenta traktuje indywidualnie, u niego wizyta zawsze trwa dłużej niż u innych lekarzy ponieważ pan dr. poświęca bardzo dużo uwagi każdemu pacjentowi. JEDNYM ZDANIEM: ZNA SIĘ NA RZECZY !!!!!

pierwsza wizyta objasnienie mozliwych przyczyn moich dolegliwosc skierowanie na kilka badan diagnostycznych. druga wizyta analiza moich wynikow praedstawienie i przedyskutowanie klku opcji leczenia, Po wytlumaczeniu mi istoty moich zaburzen ,. uzgodnilismy terapie rozwazajac objawy ubuczne ich czestotliwosc. wdrozenie leczenia. TRZECIA WIZYTA KONTROLNA JESTEM BEZ DOLEGLIWOSC CZUJE SIE SWIETNIE. och ZEBY WSZYSCY LEKARZE BYLIN TAK SKUTECZNI I BEZPOSREDNI W KONWERSACJI NIE ZALOWALBYM MOJEJ SKLADKI ZDROWOTNEJ. Chce dodac ze przez 3 lata rozni "specjalisci" nie wiedzieli jak mi pomoc

pierwsza wizyta objasnienie mozliwych przyczyn moich dolegliwosc
skierowanie na kilka badan diagnostycznych.

TRZECIA WIZYTA KONTROLNA JESTEM BEZ DOLEGLIWOSC CZUJE SIE SWIETNIE.
Chce dodac ze przez 3 lata rozni "specjalisci" nie wiedzieli jak mi pomoc

Wiemy ze wyjechal do USA. Modlimy sie zeby wrocil.Bez niego nie wyobrazam sobie opieki nad moja mama. Najtanisz a skuteczne leki

Najtanisz a skuteczne leki

Wspaniały internista o dużej wiedzy medycznej, uczciwy człowiek,jesli ktoś uważa inaczej i wypisuje "bez komentarza" to nie ma niczego do powiedzenia. Może nie otrzymał od lekarza lewego zaświadczenia L4, i zdziwił się - bo ten lekarz nie daje "lewych" i skąd ten koszt 120 zł chyba ze złości!!!!!!

Bardzo dobry ,poświęca dużo czasu pacjentowi życzliwy,kompetentny

Bardzo dobry ,poświęca dużo czasu pacjentowi życzliwy,kompetentny