lekarz Maciej Frankowicz

Przede wszystkim kompetentny.Kompetencja idzie u Niego w parze ze zwykłym ludzkim dobrym sercem i odpowiedzialnością za wykonywany zawód. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Odpowie na wszystkie pytania. Cierpliwy, rzeczowy i z poczuciem humoru.Bardzo zaangażowany w swoją pracę. Uprzejmy wobec pacjentów. Można z nim spokojnie porozmawiać,trafnie i skutecznie leczy. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że dr Frankowicz jest jednym z tych lekarzy, którzy w zawodzie znaleźli się z prawdziwego powołania.Lekarz godny zaufania. Szczerze polecam i jeszcze raz bardzo Panu doktorowi za wszystko dziękuję!!!

Fajny, kompetentny gość:).Podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami.Brawo doktorze!!! Tak trzymaj!!!

Wspaniały internista o dużej wiedzy medycznej, uczciwy człowiek,jesli ktoś uważa inaczej i wypisuje "bez komentarza" to nie ma niczego do powiedzenia. Może nie otrzymał od lekarza lewego zaświadczenia L4, i zdziwił się - bo ten lekarz nie daje "lewych" i skąd ten koszt 120 zł chyba ze złości!!!!!!

bez komentarza bez komentarza i jeszcze raz bez komentarza

bez komentarza bez komentarza i jeszcze raz bez komentarza

Pan Dr.Maciej Frankowicz to naprawdę dobry lekarz. Ma bardzo dużą wiedzę na temat różnych chorób i widać ze to jest jego powołanie,pan dr. zawsze wyjaśnia dokładnie na czym polega dana dolegliwość widać ze zna się na tym doskonale i ciągle poszerza swoja wiedzę ponieważ medycyna go bardzo interesuje a nawet fascynuje.Pan dr. jest bardzo miły i każdego pacjenta traktuje indywidualnie, u niego wizyta zawsze trwa dłużej niż u innych lekarzy ponieważ pan dr. poświęca bardzo dużo uwagi każdemu pacjentowi. JEDNYM ZDANIEM: ZNA SIĘ NA RZECZY !!!!!

Ten lekarz dal sobie rade a mnie nie pomagali juz zadni specjalisci. Sprubujcie jezeli nic innego juz nie pomaga, nawet jezeli trzeba czekac do niego czasem dlugo w kolejce. Oplaca sie!!! Lepszy niz niejeden specjalista.

LEKARZ O PROFESJONALNYM PODEJSCIU DO KARZDEGO PACJETA BARDZO DOBRY INTERNISTA W PORÓWNANIU Z INNYMI LEKARZMI Z TEGO OSRODKA ZDROWIA.

zdecydowanie polecam tego lekarza w kasrzdym calu spełnia oczekiwania pacjetow

zdecydowanie polecam tego lekarza w kasrzdym calu spełnia oczekiwania pacjetow

pierwsza wizyta objasnienie mozliwych przyczyn moich dolegliwosc skierowanie na kilka badan diagnostycznych. druga wizyta analiza moich wynikow praedstawienie i przedyskutowanie klku opcji leczenia, Po wytlumaczeniu mi istoty moich zaburzen ,. uzgodnilismy terapie rozwazajac objawy ubuczne ich czestotliwosc. wdrozenie leczenia. TRZECIA WIZYTA KONTROLNA JESTEM BEZ DOLEGLIWOSC CZUJE SIE SWIETNIE. och ZEBY WSZYSCY LEKARZE BYLIN TAK SKUTECZNI I BEZPOSREDNI W KONWERSACJI NIE ZALOWALBYM MOJEJ SKLADKI ZDROWOTNEJ. Chce dodac ze przez 3 lata rozni "specjalisci" nie wiedzieli jak mi pomoc

pierwsza wizyta objasnienie mozliwych przyczyn moich dolegliwosc
skierowanie na kilka badan diagnostycznych.

TRZECIA WIZYTA KONTROLNA JESTEM BEZ DOLEGLIWOSC CZUJE SIE SWIETNIE.
Chce dodac ze przez 3 lata rozni "specjalisci" nie wiedzieli jak mi pomoc

Wspaniały internista, o głębokiej wiedzy, dla którego na prawdę dobro pacjenta jest najważniejsze. Traktuje każdego indywidualnie i z szacunkiem, a jednocześnie jest energiczny i stanowczy. Świetne wyniki leczenia. Gorąco polecam, przyjmuje on głównie we Wrzosowej, ul. Strażacka 27, a w niektóre dni w Poczesnej, ul. Szkolna 3.