lek. med. Maciej Grodzicki

Geriatra, Internista

2,3

nie uprzejmy , gburowaty. Innym razem opisze zaistniałą sytuację. Na chwilę obecną przenoszę kartę do innej przychodni ( nie chcę aby robiono mi problem) dlatego też opis swój wstawię za kilka dni. Nie polecam , stanowczo.

Nie polecam , stanowczo.

Dwie wizyty odbyły się w przychodni przy ul. Emilii Plater w ramach NFZ. Powodem wizyty był uporczywy kaszel, utrzymujący się ponad miesiąc. Lekarz jest niezwykle arogancki i nie przejawia kultury osobistej. Zwraca się autorytatywnie i szorstko, a pacjenta traktuje z niesamowitym poczuciem wyższości. Ciągle docina i niewybrednie komentuje. Za wszelką cenę stara się nie przepisać podstawowych badań. Każe wszystko robić prywatnie.

Pan Doktor bardzo nam pomógł w sytuacji podbramkowej. Cudowny człowiek, bardzo dziekuję! polecam wszystkim pacjentom!