lekarz Maciej Gruszecki

1,9

Bardzo uprzejmy i rzeczowy, uważnie mnie wysłuchał i zbadał. Kompetentny i profesjonalny. Nie miałam ze sobą najnowszego rtg, pan doktor zasugerował, że to badanie jest niezwykle wazne w ocenie stanu mojego zdrowia i poprosił o dowiezienie w tym samym dniu wyników badania rtg. Zrobiłam rtg w przeciągu paru godzin i jeszcze tego samego dnia znów mnie przyjął i bardzo dokładnie, za pomocą przyrządów pomiarowych analizował na ekranie stan mojego kręgosłupa po złamaniu. Orzeczenie, które sporządził jest bardzo dokładne i precyzyjnie opisuje mój faktyczny stan zdrowia. Polecam tego doktora z cała odpowiedzialnością. Miły, uśmiechnięty i bardzo przyjazny.

Kompletne dno, jak możecie to uciekajcie jak najdalej!. Badanie i ocena stanu zdrowia to żenada. Ubiera się i rozbiera na kozetce to znaczy, że nadaje się do pracy. Badało mnie wielu ortopedów, lepszych i gorszych, ale ten jest poza skalą. 1 punkt na 5 to za dużo, szkoda, że nie ma 0.

Byłam na wizycie jako strona w postępowaniu. Wizyta przebiegła bez większych emocji. Lekarz bardzo obojętny, nie zainteresował się co mówiłam, nie słuchał mnie. Mówił sam do siebie wszystko nagrywał dyktafonem. Mało zaglądał w dokumentacje. Jestem osoba po wypadku (dachowanie) główne rozpoznanie: skręcony kręgosłup szyjny, połamane kolano, wiezozrosty zerwane wraz z innymi większymi i mniejszymi urazami i schorzeniami + choroby współistniejące 4 Przede mną kolejna operacja, tym razem kolana. Gdy przyszła opinia popłakałam się, z relacji wynikało ze w sumie to udaje ze jestem młoda i potrafię zdjąć i założyć koszulkę ...

Przede mną kolejna operacja, tym razem kolana.

Gdy przyszła opinia popłakałam się, z relacji wynikało ze w sumie to udaje ze jestem młoda i potrafię zdjąć i założyć koszulkę samodzielnie ten fragment był bardzo szczegółowo opisany. Opinia bardzo opryskliwa ogólnie czytało ją się i same łzy się nabierały bardzo złe się poczułam potraktowana. Na wizycie bardzo olana a po opinii bardzo zdruzgotana. Odwołałam się od tej opinii. Czekam na odpowiedz już 8 mies.

Panie Darrk i inne poszkodowane osoby w ostatnim czasie przez M. Gruszeckiego, występującego, jako biegł. sądowy, proszę o kontakt na adres e-mail: olakozlowski@wp.pl

Jeżeli ktoś potrzebuje uzdrowienia, to tylko do pana dr. Mnie uzdrowił ze zlamanego kręgosłupa. Badaną po 7 latach od wypadku stwierdził , że od wypadku po miesiącu już byłam zdrowa. Nagrywa, nagrywa a i tak napisze co chce. Chodziłam bez kul, wynika z nagrania monitoringu, a od chwili wypadku caly czas chodzę o kulach łokciowych. Człowiek idzie do sądu po sprawiedliwość 😢 Trafić na takiego biegłego, który słyszy tylko to co chce 😢😢😢

Proszę o kontakt osoby, które nie zgadzają się z opinią ortopedyczną wydaną przez tegoż biegłego sądowego.

Lekarz występował w mojej sprawie jako biegły.Z przerażeniem czytałem jego opinię, w której pominął szereg istotnych badań , zupełnie frywolnie ocenił stan zdrowia z przed 1,5 roku na podstawie zdejmowania spodni w chwili obecnej.Nagrywa o czym wcześniej nie informuje. Ale nagrywa tylko to co chce nagrać a nie to co pacjent chce powiedzieć.Do opinii wpisuje wyniki badań częściowo np opisuje zdrową tkankę zapominając opisać chorej.Badanie przedmiotowe opisuje w ten sposób że stwierdza że pacjent dotyka ręką łopatki , ale nie wpisuje że dotyka zdrową ręką , zapominając wpisać że przecież ...

Ale nagrywa tylko to co chce nagrać a nie to co pacjent chce powiedzieć.Do opinii wpisuje wyniki badań częściowo np opisuje zdrową tkankę zapominając opisać chorej.Badanie przedmiotowe opisuje w ten sposób że stwierdza że pacjent dotyka ręką łopatki , ale nie wpisuje że dotyka zdrową ręką , zapominając wpisać że przecież badanie dotyczy drugiej ręki a tą drugą chorą reką tego ćwiczenia nie sposób było wykonać.
Podzielam opinie poniżej , te dwie pozytywne , ... wyglądają dziwnie jakby na zamówienie.
Tak czy inaczej opinia wydana w sposób nierzetelny z w mojej ocenie z pominięciem celowym szczegółów, które mają istotne znaczenie.Ogólnie od samego początku widać , że lekarz tak jakby wykonywał swoje obowiązki za karę, nie jest zainteresowany pacjentem,a stan zdrowia ocenia na podstawie nie dokumentacji badań specjalistycznych , a na podstawie sposobu zdejmowania spodni, koszulki czy też podawania dokumentów.Stan zdrowia z przed 1,5 roku po sposobie zdejmowania spodni obecnie.To nie tylko brak szacunku do pacjenta ale brak powagi dla Sądu który czyta te bzdury, w moim przypadku Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi

Bardzo proszę o kontakt osoby poszkodowane przez tego lekarza przy leczeniu i przy wydawaniu opinii jeżeli opinie tego lekarza zostały podważone przez innych biegłych i został wydany prawomocny wyrok przeczący opinią tego lekarza. Proszę również o kontakt osoby, które mają wiedzę czy ewentualnie kiedy ten lekarz był orzecznikiem lub konsultantem ZUS lub czy ktoś z jego najbliższego otoczenia był lub jest związany z ZUS. Dziwi fakt posiadania przez Sąd dowodów na poświadczanie nieprawdy przez tego lekarza a ten nie zawiadamiania prokuratury ? Czyżby Sądowi w jakikolwiek sposób był potrzebny biegły, ...

Dziwi fakt posiadania przez Sąd dowodów na poświadczanie nieprawdy przez tego lekarza a ten nie zawiadamiania prokuratury ? Czyżby Sądowi w jakikolwiek sposób był potrzebny biegły, który zaprzecza faktom, dowodom i pisze nieprawdę ?

Osoby posiadające jakąkolwiek wiedzę na powyższe tematy proszę o kontakt na adres; pollaakk123@wp.pl

17 lutego 2022r miałam wizytę u dr. Gruszeckiego w celu wydania opinii sądowo- lekarskiej. Lekarz bardzo konkretny, przygotowany i znający akta sprawy, zaznajomiony również z opinią dwóch innych sądowych lekarzy orzeczników. Zostałam przebada w gabinecie . I tak faktycznie nagrywa przebieg wizyty na dyktafon. Jednak nie rozumiem czemu ludzie są przeciwni. To jest duża pomoc dla lekarza, który ma wielu pacjentów i musi wydać opinię. Ja tego nie neguję a wręcz przeciwnie popieram, bo pamięć jest ulotna. W mojej ocenie lekarz godny polecenia. Kompetentny, z rzeczowym podejściem do pacjenta. Miał ...

Lekarz bardzo konkretny, przygotowany i znający akta sprawy, zaznajomiony również z opinią dwóch innych sądowych lekarzy orzeczników. Zostałam przebada w gabinecie . I tak faktycznie nagrywa przebieg wizyty na dyktafon. Jednak nie rozumiem czemu ludzie są przeciwni. To jest duża pomoc dla lekarza, który ma wielu pacjentów i musi wydać opinię. Ja tego nie neguję a wręcz przeciwnie popieram, bo pamięć jest ulotna. W mojej ocenie lekarz godny polecenia. Kompetentny, z rzeczowym podejściem do pacjenta. Miał wiele cierpliwości w tłumaczeniu mi moich schorzeń. Polecam Go w 100%.

Lekarz występował jako biegły w mojej sprawie i co do zasady nie powinien się ośmieszać. Niestety pan doktor postanowił zrobić inaczej i napisał że osoba z niepełnosprawnościami (zmiażdżony staw skokowy, 22 lata artroza i zanik mięśni) zupełnie niepotrzebnie chodzi o lasce! Mało tego na psychotropach (tęgich) mam wykonywać moją zwyczajową pracę (kierowca TIR-a, elektromonter). Dla wszystkich co mieli z nim do czynienia - jego opinia w mojej sprawie była pierwsza. Druga opinia innego lekarza zaprzecza dyrdymałom pierwszego. Ale na to wszystko przyszła decyzja rentowa z Hiszpanii. I to dopiero daje porównanie jakie głupoty powypisywał pan Maciej. I jeszcze jedno: Nie chodzić do lekarza który nie zna języków obcych. Z powodu swojej ignorancji pominął połowę dokumentacji.