lekarz Maciej Hamankiewicz

2,7
2,5
2,5

Dziwię się jego wyborowi na prezesa NRL, może z niego dobry urzędnik, ale w kontakatach lekarz - pacjent: niekulturalny, opryskliwy, zadufany do tego stopnia jak by chciał przykryć swoje braki zawodowe, ot zwykły rzemieślnik jakich wielu w tysiącach polskich wiosek i miasteczek. Rozmowa z dziennikarzem to co innego niż konsultacje z pacjentem. Dziennikarzowi można pleść bzdury, to sprzeda w mediach i nikt na to nie zwróci uwagi, wszyscy na drugi dzień nie będą pamiętyali, a pacjent będzie pamiętał bo mu na sobie zależy Panie doktorze

...stare porzekadło mówi,że złym człowiekiem jest ten,kto bruździ w swoje gniazdo.A kim jest ktoś,kto wyparł się swoich korzeni?/Eugeniusz Hamankiewicz-łódź/

Nie wykonuje swoich obowiązków lekarza i ordynatora. Nie robi żadnych zabiegów. Jest arogancki dla lekarzy, pracowników, pacjentów i rodziny pacjenta. Nie udziela żadnych rzetelnych informacji o pacjencie. W czasie pracy rozmawia przez internet i zajmuje się tylko tym. Strach powierzać mu chorego człowieka.

Kompetentny lecz wymagakący . mojego sąsiada wypisał bo ciagle palil a ma astme.Mnie wyleczyl.wolalbym dluzej polezec ale mowi ze maja ograniczenia finansowe. najwazniejsze ze dobry

najwazniejsze ze dobry

Kompletny brak podejścia do pacjenta, nie ma czasu ani dla ludzi, których "leczy" ani dla ich bliskich. Wyniosły i niekulturalny. Odradzam.

kompetentny, konkretny, ma dobrych lekarzy i pielégniarki. dba o nas jak nikt. potrafi wytøumaczy©, ale tez wymaga. nie da pelic, duzo gada o jedzeniu.

Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi.niemiły i nieuprzejmy.radzę omijać szerokim łukiem.

mnie osobiscie nie leczyl ale wyleczyl mojego narzeczonego z chronicznych bólów żołądka i to w 2 tyg !!! poza tym uratowal zycie mojemu wujkowi, i dwóm znajomym- dobrze że wszystkich zaprowadziłam do tego lekarza bo żaden inny nie był w stanie im pomóc !!! to ze czasem malo sie zajmuje swoimi pacjentami to kwestia tego ze ma duzo zajec, ale np. po wizycie prywatnej moj chlopka zostal przez P.Hamankiewicza osobiscie przyjety przez niego na oddzial . Wiec co do kompetencji nie mam zadnych watpliwosci ze jeden z najlepszych na śląsku !!! kompelksowo podchodzi do problemu, bo jak byl sygnal ze np oprocz problemow z zoladkiem sa jeszcze z krwia to przyslala kardiologa na sale ;) uprzejmy bardzo ;) przynajmniej zawsze w stosunku do mnie, w reke zawsze podaje ;) NAPRAWDE POLECAM WSZYSTKIM !

jest wspaniały, bezpośredni i kompetentny. Zawdzięczam Mu zycie

jest wspaniały, bezpośredni i kompetentny. Zawdzięczam Mu zycie

Cieszę się bardzo,że tak dobry lekarz został wybrany na szefa Naczelnej Izby Lekarskiej. Wiele dobrego zrobił dla mnie podczas mojej choroby- zarówno ze strony fizycznej i psychicznej.