lekarz Maciej Kowalewski

Ortopeda, Traumatolog

1,1
1,3
1,1

Zero empatii i zainteresowania stanem zdrowia pacjenta. Lekarz, nie przeprowadziwszy wywiadu oczekuje, że pacjent określi swoją zdolność lub niezdolność do pracy, a także zadecyduje o terminie zakończenia leczenia. Na 4 wizytach po złamaniu kończyny nawet nie spojrzał, w jakim ta jest stanie. Nie informuje o przebiegu leczenia i rokowaniach. Nie polecam, szkoda czasu i zdrowia na tego pana.

Lekarz chamski, arogancki. Brak współpracy z lekarzem, nie tłumaczy jak przebiega leczenie. Na pytanie czy się zrosła kość odpowiada, że niewiem. Najlepiej nie zadawać pytań niech zrobi swoje dobrze bądź źle, skreśli pacjenta z listy i tyle. Jeśli ktoś ka dużo czasu i nerwów niech idzie do tego lekarza, a następnie do innych żeby cokolwiek wiedzieć.

Chrońcie się przed wizytą u tego lekarza. Żałuję, że nie skali do oceny minus 10... Coś nieprawdopodobnego, że taki człowiek ma uprawnienia lekarskie. 0 kompetencji.

Coś nieprawdopodobnego, że taki człowiek ma uprawnienia lekarskie.
0 kompetencji.

Potwierdzam wszystkie złe opinie o tym lekarzu. Dzisiaj przyjmował mojego tatę. Pomylił się ten pan z powołaniem. Z ludźmi to on nie może pracować. Arogancki, nieprzyjemny. Nawet recepty nie potrafi wypełnić prawidłowo i trzeba do niego wracać.

Również potwierdzam wszystkie złe opinie, nieprzyjemny, arogancki, niezainteresowany pacjentem. Odradzam wizytę, szkoda czasu. WSTYD PANIE DOKTORZE!!!!!!

WSTYD PANIE DOKTORZE!!!!!!

Dramat. Potwierdzam wszystkie poprzednie złe opinie. Omijać szerokim łukiem. Szkoda czasu i nerwów.

Ten człowiek nigdy nie powinien być lekarzem, arogancki do granic chamstwa, nieskuteczny a jego diagnozy są błędne

Nie spotkałem w życiu gorszego lekarza. Chamstwo, brak kultury, zero zainteresowania pacjentem. Nawet problem z wypisaniem recepty. Polecam omijać szerokim łukiem. Mam wrażenie że pracuje z przymusu. Może pora na zmianę zawodu.

Muszę dodać tą opinie żeby ostrzec potencjalnych pacjentów tego lekarza. Wizyta to koszmar, lekarz nie słucha, nie spojrzy, zero kultury, zero empatii, omijajcie jak tylko możecie.

Powierzchowne badanie skutkujące zaleceniem nieskutecznych leków. Brak zainteresowania pacjentem. Nie polecam.