lekarz Maciej Kowalewski

Ortopeda, Traumatolog

1,1
1,3
1,1

Bardzo się bałam wizyty u doktora po przeczytaniu tych kilku opinii. Nie wiem czy moja coś zmieni ale ja odniosłam zupełnie odmienne wrażenie. Doktor faktycznie trochę małomówny ale badania zlecił kompleksowe - rezonans rehabilitacja zalecenia, nie negował objawów a wręcz stwierdził, że coś mu się tam jeszcze nie podoba. Poświecił mi dużo czasu nie tak jak niektórzy 5 min i następny. Nie wiem po pierwszej wizycie czy jest godny polecenia ale spełnił moje oczekiwania i był miły.

Bardzo nie miły lekarz zero uzyskania jakich kolwjek informacji chyba że zapłacimy za wizytę to trochę się wysili .powinien Leczyć zwierzęta a nie ludzi

Fatalny!!! Nie polecam nikomu. Nie potrafi rozmawiać z pacjentem nie mówiąc już o badaniu. Ordynarny, zero kultury, zero kontaktu z pacjentem. Traktuje swoją pracę jak przykry obowiązek. Nawet nie nadaje sie do wypisywania skierowan.

Nie polecam tego lekarza. Ordynarny, zero kultury, zero kontaktu z pacjentem. Traktuje swoją pracę jak przykry obowiązek. Stanowczo odradzam!!!

Stanowczo odradzam!!!

nadaje sie tylko do wypisywania zwolnien i papierkow na rehabilitacje. nie zasuguje na miano lekarza, jak ktos juz wczesniej pisal. zdecydowanie NIE POLECAM kogos kto nawet badac nie potrafi.

Nie polecam tego lekrza. Pobrał pieniądze, a ze mu sie spieszyło do domu to nic nie powiedział i nawet nie zna sie na zdjęciach RTG.

Jednym słowem MASAKRA!!!!! To nie lekarz tylko konował!!!!! Zapłaciłam za nic!!! Na wizycie miało być usg, oczywiście nie było bo gabinet był zajęty przez innego lekarza!!! Na wizycie nie powiedział mi nic na temat nóżki mojego dziecka czego bym nie wiedziała. Nie mogę sobie darować że do niego poszłam. DLATEGO WSZYSTKICH PRZESTRZEGAM.

Nie mam pojęcia dlaczego ten człowiek "leczy" (bowiem nie zasługuje aby tytułować go lekarzem)i kto mu dał uprawnienia lekarskie. Ordynarny, zero kultury, zero kontaktu z pacjentem. Tak, jak poprzednik napisał -- nawet wrogowi bym go nie polecił.

Nie polecam nieodpowiada precyzzjne na pytania nic nietlumaczy o chorobie powinien sam sie leczyc...

Koszmarna wizyta. Słowem się przez całą wizytę nie odezwał! Na pytania odpowiadała Pani Pielęgniarka, która była obecna w gabinecie. Koleś coś tylko napisał w karcie. Nawet nie odpowiedział Dzień dobry i Do widzenia.