lek. dent. Maciej Kozakiewicz

Chirurg stomatolog

Jestem po usunięciu górnej leżącej ósemki, wszystko przebiegło bardzo szybko i bezboleśnie, profesjonalnie, sympatycznie, mogę wyrazić tylko same pochwały o Doktorze Macieju ! Usunięcie zęba było dla mnie pozytywnym przeżyciem, dziękuję za atmosferę jaką Pan stworzył, za bezbolesność, za szybkość, za fachowe podejście do sprawy, za porady - za wszystko bardzo serdecznie dziękuję... Jestem bardzo zadowolona. U takiego kompetentnego Doktora Chirurga mogłabym wyrywać 100 zębów mądrości ! Specjalista w swoim fachu! Dziękuję i piszę się ponownie na następną ósemkę tylko i wyłącznie do Pana Doktora ! Polecam wszystkim i nie ma się czego bać, jeśli jest się na fotelu właśnie u Niego !

Polecam Pana Doktora. Miałem po raz pierwszy usuwany ząb. Wszystko przebiegło sprawie i szybko w dobrej atmosferze bez zbędnego przeciągania.

Usuwałem u Pana Macieja ósemkę. Zabieg wykonany szybko, sprawnie, bezboleśnie i w miłej atmosferze. Zdecydowanie polecam Pana Macieja :)

Zdecydowanie polecam Pana Macieja :)

Dzisiaj usuwałam ósemke, bałam się bardzo, lecz niepotrzebnie :) Ząb został wyrwany bezboleśnie i szybko! Polecam dr. Kozakiewicza :) 100% profesjonalizmu !!

Świetny specjalista i po prostu dobry, serdeczny człowiek. Zabiegi przeprowadzane się fachowo, szybko i - co dla mnie ważne - bezboleśnie. :))

Polecam Pana doktora. Szybko i sprawnie usuwa zbędne ząbki. Mialam wyrywana 8, bez żadnych komplikacji. Jeszcze jedna i koniec :)

Baardzo polecam! Miałam dzisiaj wizytę, wyrywał mi szóstkę, bałam się strasznie (bo nie przepadam za dentystami), ale pan doktor okazał się bardzo sympatyczny, żartował sobie ze mną. Naprawdę baaaardzo polecam! :)

Dziś miałam wizytę i jestem bardzo zadowolona z całego zabiegu ,wszystko przeprowadzone w miłej atmosferze, polecam w 100%.

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia. Leczy sprawnie i bezboleśnie, do tego zawsze usmiechnięty i bardzo uprzejmy.

Super człowiek i fachowiec. Fachowość i duża kultura osobista. Usunięcie zęba było przyjemnością. Polecam

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Zielona Góra"?

Jarosław Schab

Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna - Jarosław Schab