lek. dent. Maciej Kozakiewicz

Chirurg stomatolog

Bardzo polecam Pana Doktora! Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie, a do tego poczucie humoru i rozladowanie stresu sprawiło, że nawet się nie obejrzałam i było po zabiegu ;) Szczerze polecam!

Nie żałuje, że zaufałam doktorowi, kiedy na pierwszej wizycie kontrolnej mówił mi, że wyrywanie ósemek nie boli ;) Polecam z całego serducha, jeżeli traficie do dr Macieja to nie będziecie już szukać żadnego innego lekarza.

Nie polecam. Arogancki, nieprzyjemny, nietaktowny oszust! Brak kultury i nieumiejętność obsługi klienta.

Świetny specjalista, Miły, uprzejmy z super podejściem do pacjenta. Jestem bardzo zadowolona. polecam!

Dzisiaj usuwałam ósemke, bałam się bardzo, lecz niepotrzebnie :) Ząb został wyrwany bezboleśnie i szybko! Polecam dr. Kozakiewicza :) 100% profesjonalizmu !!

Polecam Pana Doktora. Miałem po raz pierwszy usuwany ząb. Wszystko przebiegło sprawie i szybko w dobrej atmosferze bez zbędnego przeciągania.

Usuwałem u Pana Macieja ósemkę. Zabieg wykonany szybko, sprawnie, bezboleśnie i w miłej atmosferze. Zdecydowanie polecam Pana Macieja :)

Zdecydowanie polecam Pana Macieja :)

Baardzo polecam! Miałam dzisiaj wizytę, wyrywał mi szóstkę, bałam się strasznie (bo nie przepadam za dentystami), ale pan doktor okazał się bardzo sympatyczny, żartował sobie ze mną. Naprawdę baaaardzo polecam! :)

Super człowiek i fachowiec. Fachowość i duża kultura osobista. Usunięcie zęba było przyjemnością. Polecam

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia. Leczy sprawnie i bezboleśnie, do tego zawsze usmiechnięty i bardzo uprzejmy.