lekarz Maciej Liweń

2,4
2,4
1,8

Wizyta u doktora przebiegła ok Zasugerował że muszę mieć wykonany zabieg,gdyż ostrzykniecie pajączków nic nie da . Kwotę ,którą zawołał za operacje plus ostrzyknięcie plus laser 10.000 zł . Zabieg wykonał ,dwa razy ostrzyknął i I na 3 wizycie ostrzykął i zawołał nie informując przed 700 zł!! Jak zwróciłam uwagę że ni e jestem zadowolona z Efektów gdyż pytałam o to czy będę zadowolona odpowiedział przed planowaną operacją że tak ....a jak zapytałam o laser Odpowiedział że GRATISY się skończyły..... Byłam na rozmowie u właściciela Kliniki ,sam stwierdził widząc co ...

Wizyta u doktora przebiegła ok
Kwotę ,którą zawołał za operacje plus ostrzyknięcie plus laser 10.000 zł .
Jak zwróciłam uwagę że ni e jestem zadowolona z
Byłam na rozmowie u właściciela Kliniki ,sam stwierdził widząc co mam na nogach ,że No tak nie może być.
Właściciel obiecał rozmowę z Doktorem i odzew w moją stronę.
Otrzymałam po tygodniu telefon od Pani z Recepcji z informacją że Pan doktor twierdzi ze wykonał wszystko co miał i nue zrobi nic więcej a właściciel twierdzi aby załatwiać to z Dr. LIWIENIEM ..czyli spychanie jeden na drugiego... podejście okropne.
Wniosek 10,700 wydane a zadowolenie żadne!!
Nie Polecam ani tego lekarza ani tej Kliniki.

Szkoda słów, nie uprzejmy, typowy lekarz. Nic się nie dowiedziałam dlaczego i od czego stopa mi puchnie.

Podczas przyjmowania pacjenta MIAŁ ZŁY DZIEŃ powołanie lekarskie odpłynęło. Nic się nie dowiedziałam o swoim przypadku a swoją wypowiedź chyba krzykiem chciał dowartościować.

Dr kłamca dr kłamca dr kłamca dr kłamca dr kłamca dr kłamca dr kłamca dr kłamca dr kłamca dr kłamca dr kłamca dr kłamca nie polecam

Bardzo profesionalne podejście do temat usunięcie żylaków odbyło się zgodnie z moimi oczekiwaniami. Miła sympatyczna obsługa. Doktor wie co mówi i robi. Polecam