lekarz Maciej Nowakowski

Ginekolog

To jest lekarz??? Byłam na dwóch wizytach u tego człowieka bo trudno nazwać go lekarzem nie wiem która uczelnia nadała mu tytuł lekarza? Będąc na pierwszej wizycie byłam bardzo rozczarowana zachowaniem lekarza, przeprowadzając ze mną wywiad lekarski zadawał bardzo dziwne i nie jasne pytania czułam że bardziej jest zainteresowany i skupiony nad moją osobą a nie moją chorobą a powinno być odwrotnie. Przepisał leki niestety nie zadziałały. Idąc na drugą wizytę rozmawiał ze mną jak byśmy byli starymi kumplami a ja poszłam tam z problemem! Gdyby był w tym szpitalu ...

To jest lekarz???
Byłam na dwóch wizytach u tego człowieka bo trudno nazwać go lekarzem nie wiem która uczelnia nadała mu tytuł lekarza? Będąc na pierwszej wizycie byłam bardzo rozczarowana zachowaniem lekarza, przeprowadzając ze mną wywiad lekarski zadawał bardzo dziwne i nie jasne pytania czułam że bardziej jest zainteresowany i skupiony nad moją osobą a nie moją chorobą a powinno być odwrotnie. Przepisał leki niestety nie zadziałały. Idąc na drugą wizytę rozmawiał ze mną jak byśmy byli starymi kumplami a ja poszłam tam z problemem! Gdyby był w tym szpitalu oddział psychiatryczny pomyślałabym że ten człowiek uciekł z oddziału i podaje się za lekarza ale tam niestety nie ma takiego oddziału to było by najlepsze wytłumaczenie na takie zachowanie tego człowieka a tak jak to wytłumaczyć? Zero profeski a tona luzu a gdzie leczenie? Czysta kpina ma to gdzieś jak cała ochrona zdrowia, odbębni swoje i tak mu zapłacą. Więcej sobie jaj robi niż leczy. Drugą receptę nawet nie wykupiłam bo czułam, że ten robi sobie ze mnie żarty a nie próbuje mnie wyleczyć! No niestety szkoda czasu. Może umie mówić ale na pewno nie na temat ten lekarz to porażka.

To prawdziwy lekarz z powołania!!! Bada wyjątkowo delikatnie i profesjonalnie. Prowadził moją ciążę - reagował na KAŻDYM kroku. Miłe Panie... ten lekarz za zamkniętymi drzwiami staje się waszym przyjacielem, a przede wszystkim przyjacielem waszego maleństwa. Dla dobra dziecka nie przebiera w środkach. Ja miałam problem z wagą i poświęcił całą godzinę, żeby dokładnie wytłumaczyć dlaczego i jak mam stosować dietę... zagroził nawet, że jeśli nie posłucham to będzie zmuszony dla dobra maleństwa skierować mnie do szpitala... ha ha - nie myślcie, że to było straszne z jego strony. On naprawdę dla dzidziusia zrobi wszystko... a przecież właśnie o to nam MAMOM chodzi. I jeszcze jedno - jak już prowadzi ciąże to daje prywatny numer i naprawdę można dzwonić w razie jakichkolwiek wątpliwości - a to może się przydać! Mnie się przydało! BARDZO GO POLECAM! Panie Doktorze Macieju - Ja również bardzo dziękuję!

Poznałam pana doktora przy pierwszym porodzie i mimo, że się nie znaliśmy - a lekarz prowadzący ciążę mnie zlekceważył przy porodzie, zresztą słynny profesor - był przemiły, zajmował się mną przez kilka godzin porodu. Nie wychodził. Poród był skomplikowany a dzięki Panu doktorowi wszystko się udało. W następnych dniach schodził do mnie na oddział gdzie leżalam z dzieckiem i pomagał. Potem chodziłam do niego z drugą ciążą i odbierał mój drugi poród. Był przemiły, rozladował atmosferę żartami, brał pod uwagę moje potrzeby i kłopoty z nogami (mam żylaki). Gdybym decydowała się na 3 dziecko - to tylko jemu powieżylabym ciążę i poród mojego dziecka

Niezwykle mily, taktowny, kompetentny lekarz. Odbieral porod mojego dziecka i jestem przekonana, ze nikt inny nie walczylby tak jak on o szczesliwe zakonczenie ciezkiego porodu

Pacjentką doktora jestem kilka lat. Miałam kilka problemów zdrowotnych, ostatni był dość poważny. Pan doktor wyjaśnia jak będzie wyglądało leczenie, uspokaja, widać też, że zależy mu na zdrowiu swoich pacjentek. Mam do niego ogromne zaufanie. Polecam go każdej mojej znajomej.

Ja byłam u Doktora w związku z komisją wojskową. Bardzo miło mnie potraktował, to była moja pierwsza wizyta, wszystko spokojnie mi wyjaśnił. I nie potraktował na zasadzie - podpisać kartę i następny, tylko rozwiał moje wątpliwości i uspokoił. Bardzo polecam, szkoda, że nie jestem z Łodzi i nie mogę korzystać z jego usług na stałe.

wspanialy lekarz polecilam go tylu osoba i nikt nie powiedzial zlego slowa jest oddany swojej pacjentce i pomaga innym jak lezalam w szpitalu to jak przchodzil do mnie to cala sala miala od nieo pomoc odpowiedzi na kazde pytania a inne placily grube pieniadze za wizyty.WIELKI SZACUNEK PANIE DOKTORZE ZA WSZYSTKO.

Najlepszy ginekolog, jakiego w życiu spotkałam, a dobiegam 50-ki.Profesjonalny. Bezinteresowny, o dużej kulturze osobistej. Odnosi się wrażenie, że lubi swoje pacjentki, kimkolwiek by nie były.Podczas wizyty czuje się jego psychiczne wsparcie.Leczyłam się u niego w poradni, w ramach ubezpieczenia społecznego, ciepły mężczyzna, miły, pełen poczucia humoru- dobry człowiek.

Mam od 7 lat aktywną endometriozę III stopnia. w trakcie urodziłam dwie zdrowe dziewczynki. A lekarze z innych szpitali pytają się kiedy była zdiagnozowana endo, po odpowiedzi tylko mi gratulują. To dzięki doktorowi udało mi się, nigdy mi nie powiedział że nie będę miała dzieci. Dziękuje!!!

Byłam w 7 m-cu ciąży, w Matce Polce inny lekarz nie chciał mnie zbadać pomimo dolegliwości na które się skarżyłam, dr Nowakowski przyjął mnie (a tez miał już zamkniętą listę pacjentów na ten dzień) i uratował moją ciążę ! Z zagrożeniem przedwczesnym porodem wysłał mnie natychmiast do szpitala. Poza tym był bardzo delikatny, informację ,że muszę iść do szpitala przekazał mi bardzo spokojnie, nie wzbudzając u mnie paniki - dopiero potem w szpitalu dowiedziałam się ,że mogło dojść do tragedii i dzięki dr Nowakowskiemu , który zareagował jak trzeba mam dziś swoje dzieciątko całe i zdrowe i urodzone prawie w terminie !!! Dziękuję Doktorze !