lekarz Maciej Nowakowski

zdecydowanie najlepszy ginekolog u jaiego byłam. kompetentny, cierpliwy, bardzo bardzo dobry specjalista!

Zdecydowanie polecam. Pan doktor jest delikatny. Jasno tłumaczy na czym polega dolegliwość oraz drogi dalszego leczenia, postępowania. Kieruje na badania bez zbednego ociągania się. Bardzo szybko reaguje w przypadku zagrożenia życia lub zdrowia w tym także zarodka. :) Nie szuka poklasku ani nie jest chciwy na pieniądze. To prawdziwy lekarz z powołania. Taka jest moja opinia. Wdzięcznej pacjentki. Polecam kobietom, które zwłaszcza w ciąży czują się niepenie lub straciły kiedyś zaufanie do lekarzy.

Byłam w 7 m-cu ciąży, w Matce Polce inny lekarz nie chciał mnie zbadać pomimo dolegliwości na które się skarżyłam, dr Nowakowski przyjął mnie (a tez miał już zamkniętą listę pacjentów na ten dzień) i uratował moją ciążę ! Z zagrożeniem przedwczesnym porodem wysłał mnie natychmiast do szpitala. Poza tym był bardzo delikatny, informację ,że muszę iść do szpitala przekazał mi bardzo spokojnie, nie wzbudzając u mnie paniki - dopiero potem w szpitalu dowiedziałam się ,że mogło dojść do tragedii i dzięki dr Nowakowskiemu , który zareagował jak trzeba mam dziś swoje dzieciątko całe i zdrowe i urodzone prawie w terminie !!! Dziękuję Doktorze !