Do Pana Doktora Orzechowskiego trafiłam przypadkowo, kiedy 2 tygodnie spędzałam w miejscowości, w której przyjmuje. Badanie było tak kompetentne, że od teraz będę przyjeżdżać tutaj na wizyty z Poznania. Chyba nigdy nie czułam się tak swobodnie podczas wizyty - pytałam o wszystko, przed, po i w trakcie badania, zawsze uzyskałam rzetelną i zrozumiałą dla mnie odpowiedź. Ważne było dla mnie natychmiastowe przyjęcie, na którym bardzo mi zależało (nie mogłam czekać do powrotu do Poznania) i pomimo tego, że nie byłam stałą klientką (którą teraz się stanę), gdyż na wizytę szłam pierwszy raz, Pan Doktor przyjął mnie jeszcze tego samego dnia. Z Panem Doktorem kontaktowałam się już telefonicznie 3 albo 4 razy i zawsze poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam. Chyba pierwszy raz w życiu mam pełną wiedzę na temat mojego zdrowia, a gdy tylko coś wydaje mi się dziwne, nie mam problemów by zadzwonić, ponieważ wiem, że zawsze miło zostanę potraktowana. Z wizyty u Pana Doktora Orzechowskiego jestem bardzo zadowolona i polecam Pana Doktora każdej pacjentce, a szczególnie tym, które tak jak ja kiedyś, uważały, że ginekolodzy są straszni. Właśnie zmieniłam zdanie na ten temat:)

Chciałam wszystkim polecić doktora Macieja Orzechowskiego, jest to bardzo profesjonalny lekarz i oddany swojej pracy. Jest lekarzem który dba o swoje pacjentki, interesuje się stanem zdrowia co sprawia,że w gabinecie nie czuję się jak u lekarza dzięki miłej atmosferze doktora. Ja zawdzięczam doktorowi fachową opiekę, gdyż staraliśmy się o dzidziusia długo ale dzięki profesjonalnym leczeniu, specjalnymi badaniami udało mi się uchronić przed wizytą w Poznaniu w poradni niepłodoności. Co miesiąc doktor prowadził obserwacje owulacji przez kilka dni, brałam tabletki na owulacje oraz zastrzyki pregnyl, badanie drożności jajowodów cały czas byłam pod bardzo dobrą opieką. W gabinecie posiada bardzo dobry sprzęt. I w końcu się udało jestem w 10 tygodniu ciąży. Podsumowując nie mogło nam się zdarzyć nic lepszego jak spotkać doktora Macieja Orzechowskiego, dlatego polecam bardzo i nie bójcie się wizyt u ginekologa. Oczywiście skala do 5 jest za niska !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pan Doktor Maciej Orzechowski to wspaniały lekarz,a przede wszystkim jest kompetentny wzbudzając zaufanie pacjenta.Poświęca dużo czasu na wizycie,jest cierpliwy,rzeczowy,a przy tym z poczuciem humoru co sprawia ,że wizyta nie jest krępująca.Pacjentki traktowane są z godnością i bardzo rzetelnie wyjaśnione zostają im wszelkie wątpliwości dotyczące stanu zdrowia.Pan Doktor jest bardzo delikatny przy badaniu.Interesuje się pacjentką również przez kontakt telefoniczny.Z każdym problemem można zadzwonić i nie zostanie się zbytym .Wielkim atutem jest również to ,że umówiona wizyta na daną godzinę odbywa się punktualnie. Pan Doktor Maciej Orzechowski to lekarz z powołania,godny polecenia.Oby ...

Pan Doktor Maciej Orzechowski to lekarz z powołania,godny polecenia.Oby takich lekarzy było więcej!!!!
Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za pomoc.Violetta

Prawdziwy LEKARZ z powołania.....Prowadził moja ciazę blizniacza......byłam bardzo zadowolona....lekarz, ktory ma wielką cierpliwość, odpowiada na wszystkie nurtujące pytania a co za tym idzie bardzo zyczliwy i sympatyczny..Jestem jego pacjentką od kilku lat i nie zmieniłabym lekarza. Punktualny... Lekarz do którego można zadzwonić o każdej porze dnia i nocy....W trakcie ciązy mogłam na Pana doktora liczyc w każdej sytuacji....Pomagał nawet nam wtedy kiedy nasze dziecko dzielnie walczyło o życie....Takich lekarzy tu w Krotoszynie nam brakuje.....LEKARZ GODNY POLECENIA!!!!!!!!!

Super lekarz. Prowadzi moją ciążę. Pełne wsparcie i ekstra obsługa. Totalny profesjonalizm i ludzkie podejście. Lekarz z ogromną wiedzą i przez DUŻE "L". Zawsze można się z nim skontaktować telefonicznie i uzyskać poradę. W dodatku jest człowiekiem uczciwym, serdecznym, z dużym poczuciem humoru. . Swietny fachowiec, z ludzkim podejsciem do pacjentki. Wizyty w formie "przyjacielskiej rozmowy". Badanie bezstresowe. Jednak wszystko profesjonalnie i fachowo. Ceniący czas innych - mega punktualny. Polecam i pozdrawiam

Profesjonalizm, kompetentność, uprzejmość, sprzęt wysokiej jakości. Wszystko na szóstkę z plusem. Z Czystym sercem polecam.

Bardzo rzetelny, dokładny i przy tym niezwykle uprzejmy oraz sympatyczny lekarz. Moja ciąża pierwotnie była prowadzona przez innego lekarza. W trakcie jej trwania podjęłam decyzję o zmianie lekarza prowadzącego. Uważam, że była to bardzo słuszna decyzja. Za każdym razem gdy wychodzę z gabinetu Pana dr jestem przekonana, że badanie zostało wykonane bardzo profesjonalnie. Serdecznie polecam wszystkim paniom, które poszukują dobrego specjalisty w tej dziedzinie.

Rewelacyjny lekarz, bardzo dobry fachowiec i do tego niezwykle ciepły i sympatyczny facet. Wizyta na najwyższym poziomie, doskonały sprzęt USG 2D, 3D i 4D. Każda wizyta, umawiana na daną godzinę, trwa tyle ile potrzeba czasu na badanie, usg i na odpowiedzi na moje pytania. Lekarz dba o to aby każdy wyszedł z pełna wiedzą na temat swojego zdrowia. Polecam gorąco !!!

Lekarz z powołania,uprzejmy, godny zaufania, wizyty przebiegają w spokoju i bezstresowo,bezboleśnie,uśmiechnięty wyrozumiały i bardzo pomagający, liczy się dla niego dobro pacjentki nie traktuję pacjentek hurtowo jak u innych lekarzy,punktualny,kontaktujący się ze swoimi pacjentkami gdy są niejasności nie ma takiego drugiego lekarza w Krotoszynie zawsze można na nim polegać kontaktować się telefonicznie i uzyskać poradę,bardzo serdecznie polecam DR Orzechowskiego:)

Pan Doktor podczas pierwszego badania był bardzo delikatny. Wszystko mi dokładnie wytłumaczył. Przeprowadził wszystkie badania i udzielił odpowiedzi na wszystkie moje pytania. .Poświęca dużo czasu na wizycie,jest cierpliwy,rzeczowy. Wizyty są punktualne bez żądnych opóźnień. Zdecydowanie POLECAM go ze względu na jego podejście i zaangażowanie podczas wizyty pacjenta.To zdecydowanie świetny ginekolog.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Krotoszyn"?

Andrzej Krzyżanowski

Stacja Dializ
Bolewskiego 4-8

Tomasz Wojno

63-700 Krotoszyn
NZOZ Korczak i Januszkiewicz Sp z o.o.
ul. Kolejowa 13
63-760 Zduny